“Aile Yaşam Merkezi” Projesinin Onaylanma Müjdesi

Okunma: 1571
Altınyayla 23 Kasım 2016 10:16
Videoyu Aç “Aile Yaşam Merkezi” Projesinin  Onaylanma Müjdesi
A
a

Altınyayla Kaymakamlığı tarafından hazırlanan “Aile Yaşam Merkezi” projesinin onaylanma müjdesi Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik’ten geldi.

   Milletvekili Bayram Özçelik yaptığı yazılı açıklamada “Altınyayla Kaymakamlığı tarafından hazırlanan "Aile Yaşam Merkezi " projesi geçici Hükümet Döneminde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ayşen Gürcan'a Dirmil İlçemizi ziyaretinde takdim edilmişti.

   Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Genel Müdürlüğü tarafından "Aile Yaşam Merkezi " projesi 64. Hükümetimizin Bakanına iletildi. Proje Genel Müdürlük FON Toplantısında değerlendirilmesiyle, Proje kapsamında Aile Yaşam Merkezi kurulması için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımızca kabul edilmiş olup, 300.000,00 TL ödenek ayrıldı. ” dedi.

   Bu Proje Altınyayla’mıza Büyük Katkı Sağlayacak

   Bu projenin Altınyayla İlçesine büyük katkı sağlayacağını belirten Milletvekili Özçelik “Bu Proje kapsamında ailelere hem kültürel hizmetler verilecek hem de sağlıklı yaşam için Altınyayla İlçemizde çeşitli spor aletleri ile donatılmış 210 metrekarelik spor alanları olacak. Geçici Hükümet Döneminde Aile Sosyal Politikalar Bakanımız Hemşerimiz Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Ayşen Gürcan'a Altınyaylalı hemşerilerim adına şükranlarımızı sunarım. Altınyayla Kaymakamımız Medeni Bakır'a böyle halka hizmet verecek proje hazırlamasından dolayı, Projenin takibini gerçekleştiren Belediye Başkanımız Ahmet Serttaş’a ve Ak Parti İlçe Başkanımız Ahmet Sipahi’ye teşekkür ederim. ”dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 487 Oy (%46)

  • Daha İyi Olabilir : 287 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 291 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat