2016 BURDUR’UN GURURU BUCAK KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİ

Okunma: 4203
Burdur 17 Kasım 2016 09:23
Videoyu Aç 2016 BURDUR’UN GURURU BUCAK KAYMAKAMINI ZİYARET ETTİ
A
a

2016 YGS ve LYS’de Burdur 1.’si , Türkiye 6.sı olan Kemal Alperen ÇETİNER  öğrencisi olduğu Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi’nin yöneticileri  ve okul aile birliğiyle birlikte İlçe Kaymakamı İsmail BAYATA’YI ziyaret etti.

  Burdur’un ilk Fen Lisesi olan, Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencilerinden Kemal Alperen ÇETİNER   üniversiteye giriş sınavlarının ilk aşaması olan YGS’den sonra, ikinci aşama LYS’de de il 1.’i olarak güzel bir başarıya imza attı. Aynı zamanda LYS Türkiye 6. sı olarak ailesi ve okulunun gururu olan  genç, önceki gün Okul yöneticileri ve okul aile birliği üyeleri ile birlikte Bucak Kaymakamı İsmail BAYATA’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette genç öğrenciye eşlik eden isimler; Okul Müdürü Nermin Uluışık, Müdür Yardımcısı Sezen TURAN YAPICI, Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet DOĞAN VE Okul Aile Birliği Üyeleri Alparslan DURSUN , Fatma ÇATAN, Fevzi KAYA , Muzaffer YANIKARA şeklinde oldu.

Genç öğrenciyi tebrik eden ve hediyesini veren Kaymakam BAYATA  başarısının  artarak devam etmesi temennisinde bulundu .
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 138 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 91 Oy (%28)

  • Beğenmedim : 101 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat