Kapat

Ak Parti Heyetinden NNC Medya’ya Ziyaret!

Anasayfa
Bucak Ak Parti Heyetinden NNC Medya’ya Ziyaret!
Reklam Reklam

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü sebebiyle Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, Ak Parti Bucak Gençlik Kolları Başkan Vekili Kerim Ünal, Ak Parti Bucak İlçe Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet NNC Medya’yı ziyaret etti.

NNC Medya Yönetim Kurulu İbrahim Nanecioğlu tarafından karşılanan heyet, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı. Ak Parti Bucak Belediye Başkan Adayı Emrullah Ünal, “Kamu hizmeti yapan medya mensuplarının artan sorumluluğu hepimizin malumudur. Tarafsız, özel hayata saygılı, doğru haber vermeyi ve halk için yol gösterici olmayı kendine ilke edinen basın mensupları ve medya çalışanları zor imkanlar altında halkın bilinçlendirilmesi, ülke çıkarlarına yönlendirilmesi ve toplumun aydınlatılması gibi kutsal bir görevi yerine getirirken her türlü güçlüğe göğüs germektedir. Kamuoyunun bilgilendirilmesi ve aydınlatılması noktasında doğru, tarafsız ve ilkeli haber anlayışını benimsemiş, her türlü zorluk ve olumsuzluğa rağmen yoğun emek vererek çalışmalarını yürüten basınımızın kıymetli temsilcilerinin Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Ak Partili heyete teşekkür eden İbrahim Nanecioğlu da, yerel seçim çalışmalarında başarılar diledi.

Reklam Reklam Reklam