Ak Parti İl Danışma Meclisi Toplandı

Okunma: 3898
Burdur 21 Kasım 2016 13:57
Videoyu Aç Ak Parti İl Danışma Meclisi Toplandı
A
a

AK Parti Burdur İl Danışma Meclisi toplantısı İl Başkanlığı toplantı Salonunda yapıldı.

Toplantıya Ak Parti Burdur İl Başkanı Süleyman Faki, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, milletvekilleri Reşat Petek ve Bayram Özçelik ile Belediye Başkanları, Önceki Dönem Belediye Başkanı Sebahattin Akkaya İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleri katıldı.
İl Başkanı Süleyman Faki toplantının hayırlara vesile olmasını diledi.

15 Temmuz Darbe girişimine değinen Reşat Petek “17 25 Aralık 2013 tarihinde yargıyı araç olarak kullanıp bize karşı darbe yapmak isteyenler, her ne kadar onlarla siyasi mücadelemiz adli ve idari soruşturmalar devam etse de bir baktık ki devletin içinde çöreklenmeye, sızmalar sürdürülmeye, kendilerini kamufle ederek çalışmalarına devam etmişler. Maalesef 15 Temmuz gecesine geldiğimizde ülkemizde büyük bir felaketle karşı karşıya kaldık. Allah muhafaza 16 Temmuz sabah saatlerinde bir darbe girişimini püskürtemeseydik, sonumuzu nasıl olurdu, ülkemiz nasıl bir darboğaza sürüklenirdi, işgalci güçler nereden başlayıp, nereyi işgal edecekler ve bu milletin öz evlatlarını allah rızası için millet için canını ortaya koyan, fedakarca çalışan başta değerli Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız olmak üzere , Milletvekillerimiz, İl İlçe Yöneticilerimiz, parti teşkilatlarımızın akibetlerinin nasıl olacağını tahayyül ediyorsunuzdur. Bu darbe sadece Ak Partiye karşı yapılmadı diyoruz ama şunu unutmayalım bütün darbeler siyasi iktidara karşı yapılır. muhalefete karşı yapılmaz. Yönetim erki iktidarda kim varsa ona karşı yapılır. onun için darbecilerin ilk hedefinde Ak Parti, cumhurbaşkanımız başbakanımız vardı. TBMM vardı” dedi.

Bayram Özçelik’te yaptığı konuşmada siyasetin uzun ince bir yol olduğunu, bu yolda inişler, çıkışlar, sevinçler hüzünler olduğunu belirtti. Özçelik “Türkiye büyük ve güçlü bir ülke. Bir çok zorluklara rağmen yolumuza devam ediyoruz.  Adalet ve Kalkınma Partisi sadece milletten aldığı güçle yoluna devam ediyor” dedi.

Toplantı saha sonra basına kapalı olarak devam etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 147 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 109 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat