Kapat

Ak Parti Karamanlı Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

Anasayfa
Haberler Ak Parti Karamanlı Belediye Başkan Adayı Belli Oldu
Reklam Reklam

Ak Parti’nin bir çok ilde belediye başkan adayları belirlenirken, Burdur’da ilçe belediye başkan adayları da belli oldu.

Resmi açıklamanın henüz yapılmadığı Ak Parti’de Karamanlı Belediye Başkan adayı belli oldu. Karamanlı’da mevcut belediye başkanı Fatih Selimoğlu yeniden aday gösterildi. Başkan Selimoğlu, sosyal medyada yaptığı açıklamada “Bugüne kadar, “Hizmetkar” olma şerefine layık olduğumuz Karamanlı’mızda çok güzel işler yaptık. Karamanlı’mızı her yönüyle farklılaştırıp marka ilçe yapmak için gece gündüz çalıştık. Kaybedilen yılları telafi etmek için ne gerekiyorsa yaptık ve inşallah hemşehrilerimin desteği ile yapmaya da devam edeceğiz. Hedeflerimiz de hayallerimiz de çok büyük. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsıma layık gördüğü bu kutsal görev ile bir kez daha milletimizin rızasını almak, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmek için yola çıkıyoruz.

Bundan önce olduğu gibi bu güzel, bu aziz millete hizmet etmek için bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız! Allah’ım mahcup etmesin. Desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerimden Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

Reklam Reklam Reklam