Al Bayrağını Al Sende Gel

Okunma: 2093
Burdur 28 Ekim 2016 16:34
Videoyu Aç Al Bayrağını Al Sende Gel
A
a

Tefenni Belediye Başkanı Ümit ALAGÖZ’den Çağrıda Bulundu.

‘Al bayrağını al sende gel,
Sen yoksan bir kişi eksiğiz..’  Sloganı ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı coşkulu bir şekilde kutlamaya hazırlanan Tefenni Belediye Başkanı Ümit ALAGÖZ;  ilçeleri, kasaba ve köyleriyle bir bütün olarak ele aldığı Burdur’lu hemşerilerini, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamak için Tefenni’ye davet ettiğini açıkladı.
15 Temmuz hainlerine, ülkemize tuzak kurmak isteyenlere en güçlü cevabı vermeye devam ediyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Türkiye’nin güçlü yarınlara inancını Tefenni’de bir kez daha omuz omuza gösterecek olmanın gururunu yaşıyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle gerçekleştireceğimiz meşale yürüyüşümüzün akabinde Anatolian Katre Grubu 15 Temmuz şehitleri anısına vereceği konserle o anı tekrar gözler önüne serecektir.
Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, ‘Bir taraftan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93.yılını gurur ve iftiharla kutlarken, bir taraftan da 15 Temmuz’da toprağın kara bağrına verdiğimiz şehitlerimizi anmış olacağız. Bu anlamlı programımıza tüm hemşerilerimi canı gönülden davet ediyorum’ dedi
Kaynak : GündemBurdur
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 487 Oy (%46)

  • Daha İyi Olabilir : 287 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 291 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat