Ayşe Nine’ye Büyükşehir’den yardım eli

Okunma: 1637
ANTALYA 18 Ekim 2016 14:55
Videoyu Aç Ayşe Nine’ye Büyükşehir’den yardım eli
A
a

Korkuteli’nde çatısı akan evinde sağlıksız koşullarda yaşamını sürdüren 76 yaşındaki Ayşe Demir’e yardım elini Büyükşehir Belediyesi uzattı. Kızılaliler mahallesinde ikamet eden Ayşe Teyze’ye konteyner ev ve eşya yardımı yapıldı.

Ayşe Nine’ye Büyükşehir’den yardım eli

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın dört bir yanında zor koşullarda hayatlarını sürdüren vatandaşların yaralarını sarmaya devam ediyor.
Korkuteli Kızılaliler mahallesinde yaşayan Ayşe Demir, toprak damlı kerpiç evde olumsuz koşullarda hayatını sürdürüyordu. Her yağmurda çatısı akan, çökme tehlikesi bulunan evin yerine yaşlı kadına Büyükşehir Belediyesi tarafından konteyner ev hediye edildi.
SEVİNCE BOĞULDU
Ayşe Demir, Korkuteli Koordinatörü Mahmut Bilgiç tarafından teslim edilen yeni evini görünce sevince boğuldu. Görme kaybı olan ve vefat eden eşinden kalan dul maaşı ile geçimini sağlayan Ayşe Nine’nin ev içerisindeki halıdan koltuğa tüm ihtiyaçları da karşılandı. Özellikle Korkuteli’nin soğuk kış aylarında büyük sıkıntı yaşayan Ayşe Teyze, artık sıcak yuvasında hayatını sürdürecek olmanın mutluluğunu yaşıyor.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 252 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat