Kapat

b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi Bucak’ta Açıldı

Anasayfa
Bucak b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi Bucak’ta Açıldı
Reklam

Burdur’un Bucak ilçesinde sadece kadınlara yönelik hizmet veren b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi açıldı.B-fit,Türkiye´de 240´ın üzerinde şubeye sahip olan sadece kadınların faydalanabileceği bir spor merkezi.15 yaştan 75 yaşına kadar bütün kadınlar burada spor yapabilecekler.B-fit´in en güzel farkı saat sorunu olmaması çalışan kadınlar içinde bir ayrıcalık aynı zamanda. En farklı özelliği de spor süresi sadece 30 dakika.

B-FİT NEDİR? NELERDEN OLUŞUR?
Yeni açılan merkez hakkında açıklamalarda bulunan işletme müdürü ve antrenör Yağmur Ekinci, b-fit sistemi hakkında bilgiler verdi. b-fit, sadece kadınlara yönelik, 30 dakikalık istasyon çalışmaları yapmanızı sağlayan bir egzersiz sistemi olduğunun altını çizen Ekinci, “b-fit istasyon çalışmaları kendi itme – çekme gücünüzle çalışan hidrolik ekipmanlar ve üzerinde kardiyo yapılan platformlardan oluşur” ifadelerini kullandı.
TÜM ÇALIŞMALAR SADECE 30 DAKİKA!
Daha önce hiç spor yapmamış kadınları bile doğru ve etkili bir egzersize yönlendirdiğini belirten Ekinci, “Bu çalışma, hem formda kalmanızı hem de kardiyovasküler sisteminizi geliştirerek sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar.Sihirli sayımız 30 dakika.Yani Amerikan Sağlık Örgütü bir kişinin sağlıklı olup sağlıklı kalabilmesi için gerekli zamanı 30 dakika olarak belirlemiştir. Bu nedenle tüm spor çalışmalarımız 30 dakika içinde tamamlanıyor. Her 10 dakikada bir nabız kontrolü yapıyoruz.Ona göre hızımızı artırıyor veya düşürüyoruz. Makina ve platformlarda ona göre bir çalışma yapıyoruz” dedi.
DİĞER SPOR SALONLARINDAN FARKLARI…
b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi’nde sadece kadınların çalıştığını ifade ederek, diğer spor salonunlarından farklarını açıklayarak, “Biz de elektrikli makine yok, koşu bandı yok, ağırlıklar yok ve bu nedenle sakatlanma riski yok.Yine bizde tüm üyelerimiz, birebir hoca eşliğinde çalışıyor. Bucak’ta antrenörlük eğitimi almış 3 antrenör olarak hizmet veriyoruz.Antrenörlerle birlikte 30 dakika boyunca çalışmalar yapılıyor. Yine buradaki makinaların kullanımı da antrenör eşliğinde yapılıyor” şeklinde konuştu.
DİYETİSYEN DE HİZMET VERİYOR
Ayrıca b-fit Kadınların Spor ve Yaşam Merkezi’nde Diyetisyen Yaşar Tuncel’in de hizmet verdiğini ifade eden işletmeci Yağmur Ekinci, “Belirli günlerde diyetisyenimizle birlikte birebir görüşmeler yapılarak seminerler veriyoruz.Üyelerimizin sorularını Diyetisyenimiz cevaplıyor. Zaten tüm yağ yakımı ve diğer ölçümler Diyetisyenimizin gözetiminde inceleniyor ve takibi yapılıyor” dedi.
HAFTANIN 6 GÜNÜ AÇIK
Türkiye’de 12 yıldır devam eden kurumsal bir firma olduklarını,haftanın 6 günü hizmet vereceklerini söyleyen Ekinci, Pazar günü hariç sabah 08:00’den akşam 21:00’e kadar istediğiniz zaman şubemize gelebilirsiniz.Ayrıca sadece spor yapmak için değil çay kahve içmek için kafeteryamızı kullanabilirsiniz.Burada oturup sohbet edebilir,dertleşebilirsiniz.İlerleyen günlerde de sosyal aktiviteler yapmaya başlayacağız.Tüm kadınları şubemize bekliyoruz” diye konuştu.

B-FİT KADINLARIN SPOR VE YAŞAM MERKEZİ
TEL:0 248 315 76 00
ADRES: İlçe Emniyet Müdürlüğü Karşısı Yeni Mahalle Aytaç Apartmanı No:39/2 BUCAK

Reklam