Kapat
istanbul escort

BALA KATILIM SON BAŞVURU TARİHİ BELLİ OLDU

Anasayfa
Bölge Haberleri BALA KATILIM SON BAŞVURU TARİHİ BELLİ OLDU
Reklam Reklam Reklam

BALA KATILIM SON BAŞVURU TARİHİ BELLİ OLDU
2019-2020 Futbol Sezonu Spor Toto Bal Liğine Katılım Tarihi TFF E tarafından 19 Temmuz olarak Açıklandı.
Bu yıl Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Bal Ligi 7.Grupta Şampiyon Olmuştu.Stadü GEREĞİ Burdurun Balda 1 takımla temsil edilmesi gerekiyordu.Bucak Belediyesi Oğuzhansporun Şampiyon Olması ile bu Takım 2 ye çıkarıldı.2.Takım MAKÜSPOR oldu.Maküsporda Bu sezon Balda mücedele edecektir,Oğuzhanspor Gibi Hangi Grupta Oynayacakları Saha kriterlerinden sonra belli olacaktır,Yeni Başkanını Şeçen BUCAK Belediyesi Oğuzhanspor Antrenör-Hoca-Ali Postacı ile Sözleşme imzalayarak Hızlı Başlangıç Yapmıştı,Ercan Öztürk Başkanlığındaki Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Görev Dağılımı yaptıktan sonra Teknik Ekip Doğrultusunda TRANSFERLERE BAŞLAYACAKTIR.Bu sezonda Erken Antremanlara başlayacak Bucak Belediyesi Oğuzhanspora Ligde başarılar dilerim.
TFF Tarafından 10.Sezonu Düzenlenecek Olan Spor Toto Bölgesel Amatör Lige Katılma Hakkı Bulunan Kulüplerin Katılım Belgelerini En Geç 19 Temmuz 2019 Tarihine Kadar Tff Amatör işleri Bal Departmanına Göndermeleri Gerekiyor.
Spor Toto Bala 2019-2020 Sezonunda 160 Takımın Katılma Hakkı bulunuyor.Bu Takımlardan 84 ü Spor Toto Balda Kalan,67 si Yerel Amatör Liglerden,Spor Toto Bala Çıkma hakkı kazanan ve 8 si TFF 3.Ligden düşen 1i ise FİFA Disiplin Kararı ile Tff 3. Ligden bir Alt Lige düşürülen takımlardan oluşuyor.
2019-2020 Sezonu Bölgesel Spor TOTO AMATÖR Lige Katılım Genel Esasları Ekte Belirtilmiş Olup,Bu esaslar doğrultusunda Lige Katılma hakkı bulunan Kulüplerin,katılım belgelerini en geç 19 temmuz 2019 tarihine kadar Türkiye Futbol Fedarasyonu Amatör işleri Müdürlüğü Bal Departmanına gödermeleri gerekiyor.
2019-2020 Sezonu Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Gruplandırma.Statüsü ve Lige Katılacak takım sayısının kesin olarak belirlenmesi ve saha denetimlerinin tamamlanmasından sonra açıklanacaktır
Katılım Formu TFF NİN Amatör Sitesinde açıklanmıştır
Saha Kriterleri-
Katılım Formu
Lige Katılma hakkı bulunan Kulüpler
MUSTAFA ÇAVDAR

Reklam Reklam Reklam