Kapat

Başkan Emrullah Ünal’dan Bakanlıklar Turu!

Anasayfa
Bucak Başkan Emrullah Ünal’dan Bakanlıklar Turu!
Reklam Reklam Reklam Reklam

Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, projeleri ile ilgili Bakanlıklarda bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Başkan ÜNAL, Burdur Milletvekilleri Bayram ÖZÇELİK ve Yasin UĞUR ile birlikte yapacak olduğu projeler ile ilgili İller Bankası Genel Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanlığı, DSİ Genel Müdürlüğü ve Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğüne bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL,ziyaretlerine ilk olarak iller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ü makamında ziyaret ederek başladı.Başkan ÜNAL Yusuf Büyük ile yaptığı görüşmede Sukap Projesi, Arıtma Kapasite Arttırımı projesi ve asfalt kredisi hakkında görüşmelerde bulundu. Başkan ÜNAL, “ daha yaşanabilir bir Bucak için yeni proje hazırlama çalışmalarımız devam ediyor; mevcut ve yeni projelerimizi hayata geçirme yolunda desteklerinizi bekliyorum” dedi.
Başkan ÜNAL İller Bankası Ziyareti sonrası Gençlik Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş’ı ziyaret etti. “Bucak İlçemiz için stadyum çevresine Kapalı Spor Salonu, Kapalı Yüzme Havuzu projeleri ve Semt Sahaları Projesi ile ilgili görüşmelerde bulundu. Başkan Emrullah ÜNAL, hazırlamış olduğumuz projeleri gerçekleştirme sözünü aldık. Bucaklı hemşerilerimizin yüzme imkanına sağlıklı bir şekilde kavuşmasını sağlamak için böyle bir projenin uygun olacağını düşündük böylelikle Türkiye’de yüzme havuzu olan İlçeler arasına Bucak’ında gireceğini ve gençlerin spora daha fazla zaman ayıracaklarını, gençlerin ve çocukların boş vakitlerini sporla geçirmelerinin önemine vurgu yapan ÜNAL, hızlı bir şekilde süreci takip edeceğiz böylelikle İlçemize büyük ve önemli bir yatırımı gerçekleştirmiş olacağız”dedi.

Reklam Reklam Reklam