Kapat
istanbul escort

Başkan Ercengiz Babalar Gününde Huzurevini Unutmadı

Anasayfa
Burdur Başkan Ercengiz Babalar Gününde Huzurevini Unutmadı
Reklam Reklam Reklam

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Babalar Günü nedeniyle, Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi’ni ziyaret ederek, Huzurevi sakinleri ile bir araya geldi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Babalar Günü nedeniyle Burdur Belediyesi Berberoğlu Vakfı Huzurevi’ni ziyaret etti. Huzurevi sakinlerini Babalar Günü’nde yalnız bırakmayan Başkan Ercengiz, huzurevi sakinlerinin Babalar Günü’nü kutladı. Berberoğlu Huzurevi’nde kalan bütün yaşlılarla tek tek ilgilenen Başkan Ercengiz, bir süre sohbet ederek huzurevi sakinlerine karanfil ve hediye verdi.

Ziyarette konuşan Başkan Ercengiz, “Biz bir aileyiz. Sizin mutluluğunuz sizin huzur içinde olmanız bizim için en büyük mutluluk gurur kaynağı. Ben babamı küçük yaşta kaybettim. Fakat benim bir annem var. Annem bizlere babasızlığı hiç hissettirmedi. Okuyup sizlerin ve Burdur halkının desteği ile bu memleketi yönetmeye talip olduk. Biz de elimizden geldiğince bu memlekete bu vatana hizmet etmeye ve bizi yetiştirenlere borcumuzu ödemeye çalışıyoruz. Sevgiyi, saygıyı ve hoşgörüyü hiç kaybetmeden elimizden geldiğince birlik beraberlik içerisinde yaşayacağız. İnşallah her şey gönlünüzce olsun. Allah ağzımızın tadını bozmasın. Sizlerin istek ve arzularınız bizim için emirdir. Gücümüz yettiği ölçüde isteklerinizi yerine getireceğiz” diye konuştu.

 

Reklam Reklam Reklam