Başkan Mutlu Böyle Seslendi

Okunma: 14639
Bucak 25 Ekim 2016 13:26
Videoyu Aç Başkan Mutlu Böyle Seslendi
A
a

Başkan Süleyman Mutlu,dün gece geç saatlerde açıklanan karar sonucunda saatlerce Adliye önünde bekleyen vatandaşlara kısa açıklama yaptı.

Dün 17:00 sularında girdiği Bucak Adliye Sarayı'ndan gece 03:30'da çıkan ve tutuklanan Başkan Süleyman Mutlu, dışarıda bekleyen partililere ve yakınlarına kısa bir konuşma yaptı. "İçimde haram bir şey yok" diyen Başkan Mutlu, "Bucak halkı için hiçbir zaman harama başvurmadık. Anlımızın akıyla görevimi yaptım, 15 temmuz sonrası bizde sokakta idik sonuna kadarda terörle mücadele ettik. Bugün yargıda yanlışlıklar olmuş olabilir ama biz önce yüce Allah’a daha sonra da yüce Türk adaletine inanıyoruz, Siz rahat olun. Gördük ki içimizde hainler var. Biz bu hainlere boyun eğmeyeceğiz. Ak Partinin onursal kimliğini hiçbir zaman için yere düşürmeyeceğiz. Bu ülkenin Ak Parti gibi değerli bir partisi var bu değerli partiye hep birlikte sahip çıkacağız. Allaha emanet olun” dedi.
Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu yaptığı kısa konuşmasından sonra polis tarafından alınarak gece saat 03.40’ta Burdur Cezaevine sevk edildi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat