Kapat
istanbul escort

Başkan Ünal: “Bir Tarih Daha Yazacağız: 3. Lige Çıkacağız”

Anasayfa
Bucak Başkan Ünal: “Bir Tarih Daha Yazacağız: 3. Lige Çıkacağız”
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam

Bucak Belediye Oğuzhanspor’un şampiyon olmasının ardından Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan kalabalığa seslenen Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal,BAL 7’nci gurupta şampiyon olan takımı kutladı. Ünal “BAL 7’nci gurup şampiyonu Oğuzhansporumuzu, teknik heyetimizi ve ona destek veren tüm tarftarlarımızı kutluyorum. Artık hedef üçüncü lig” dedi. Başkan Ünal bu güne kadar belediye olarak takımımıza desteği nasıl verdik isek bundan sonrada desteklerini sürdürüleceğini söyledi. Bucak Belediye Oğuzhanspor’un Aşk-ı Bucak taraftarlarının Belediye Başkanı Emrullah Ünal’dan deplasman maçları için otobüs taleplerini ise olumlu bulan başkan playof maçlarında sınırsız deplasman desteği sözü verdi.

Bucak Belediye Ouzhanspor’un Kulup Başkanı Ahmet Turgut ise, söylence çok şey olduğunu fakat, bunları söylemekle bitmeyecenii dile getirdi. Başkan Turgut “Biz bir şey yapmadık. Asıl asıl yapanlar, şampiyon burada” diyerek takımı gösterdi.

Bucak Belediye Oğuzhanspor Teknik Direktörü ise yaptığı konuşmada, taraftarlara bu geç saatte burada oldukları için teşekkür etti. Postacı “Haftalar önce Manavgatspor ile 8, Kepezspor ile 6 puan fark varken, bütün takımlar bizim yanımızda iken, hangi takımın şampiyonluk şansı var ise en az onlar kadar da bizim var demiştim. Bu gün bunu başarmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Ak Parti İlçe Başkanı Serdar Beslerde yaptığı konuşmada, bu gün hepimiz çok mutlu olduğunu dile getirerek şöyle dedi. “Bu gün grubumuzda şampiyon olduk, inşallah playof maçlarını da kazanarak üçüncü lige çıkacağız” dedi. Besler, Oğuzhanspor’un playof maçlarını kazanamaz üçüncü lige çıkamamaları halinde ise takıma her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Reklam Reklam Reklam