Belediye Meclisi Göreve Devam Edecek Mi?

Okunma: 8963
Bucak 28 Kasım 2016 17:42
Videoyu Aç Belediye Meclisi Göreve Devam Edecek Mi?
A
a

Burdur’un Bucak ilçesi belediye başkanlığına, Kaymakam İsmail Bayata görevlendirildi.

FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanıp, daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılan Bucak Belediye Başkanı Mutlu’nun yerine Kaymakam Bayata görevlendirildi.

Konuyla ilgili olarak basın mensuplarına Bucak Belediyesi Başkanlık Makam Odası'nda açıklamada bulunan Bayata, "İlçemiz Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, İçişleri Bakanlığı tarafından geçici bir tedbir olarak olarak görevden alındı. Bunun üzerine Burdur Valiliği tarafından Bucak Belediye Başkanlığı'na İlçe Kaymakamı olarak görevlendirildim.Temel amacımız Bu süreçte yapacak olduğumuz Belediye Meclisi üyelerimizle ve personelimizle birlikte ilçede belediyenin sunduğu kamu hizmetlerini aynı standartta devamını sağlamaktır" dedi.

Bayata, belediyenin yetki ve sorumluluğunda bulunan tüm çalışmaların eskisi olduğu gibi devam edeceğini belirterek, "Hiçbir vatandaşımızın endişesi olmasın. Köklü bir belediye olan Bucak Belediyesi'nde çalışmalar devam edecektir. İlçemiz için hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Bucak Belediye Başkan Vekili Kaymakam Bayata, Bucak Belediye Meclisi'nin aynı şekilde devam edeceğini ve rutin çalışma şekline uyularak hizmetlerin eksiksiz yerine getirileceğini sözlerine ekledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 250 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat