Bilim Koleji Resim Şenliği Eğlendirdi

Okunma: 1673
Bucak 4 Kasım 2016 08:10
Videoyu Aç Bilim Koleji Resim Şenliği Eğlendirdi
A
a

Bucak Özel Bilim Koleji tarafından 1. Bilim Koleji Resim şenliği düzenlendi. Resim Şenliği Eski Hükümet Binası Önünde gerçekleştirildi.

Toplam 80 öğrenci katılımıyla gerçekleştirilen resim şenliğine Bucak İlçe Milli Eğitim Müdür Resul Çevik’te katıldı. Açılışta konuşan Bucak Özel Bilim Koleji Kurucusu Azmi Özkurt çocuklar için oldukça önemli olduğu belirtti. Azmi Özkurt “ Özel Bucak Bilim Kolejinin düzenlemiş olduğu 1.Resim Şenliği’ne hepiniz hoş geldiniz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Okulumuz öğrencilerin den Kardelen Özkurt’un İlçemiz de Resim Yarışmasında 1. Olmasından dolayı, böyle bir şenlik düzenlemek fikri doğru. Öğrencilerimiz burada kendi hayal güçlerini geliştirmek resim yapma bilincini geliştirmek için düzenledik. Bu yıldan itibaren her yıl bu şenliğimiz devam edecektir. Hepinize hayırlı olsun. Katıldığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Konuşmasının ardından Bucak Özel Bilim koleji Kurucusu Azmi Özkurt, açılış olarak ilk resmi çizdi.

1.Resim Şenliğine Katılan Bucak Milli Eğitim Müdürü Resul Çevik açılışta bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasında öğrencilerin sosyal başarılarda da önde olmaları gerektiğine vurgu yaptı. Milli Eğitim Müdürü Resul Çevik “ Öncelikle Bucak Özel Bilim Kolejine ve Yöneticilerine, Öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi böylesine güzel bir resim şenliğinde buluşturdukları için çok teşekkür ediyorum. Bu tarz sosyal etkinliklerin yapılması, Öğrencilerimizin sosyal anlamda gelişmelerine de oldukça katkı sağlayacağına inanıyorum. Biz okullarımızı sadece Akademik başarılar ile değil sosyal faaliyetler ile de öne çıkmasını istiyoruz. Özellikle Bucak’ımız da akademik başarı ön planda olmasına rağmen, sosyal başarıda istediğimiz seviye de değiliz. Bu tür etkinlikler ile öğrencilerimizin hayal güçlerinin gelişeceğine inanıyoruz. Katılan öğrencilerimizi ve velilerimizi tebrik ediyorum. İnşallah daha güzel, daha başka etkinliklerle de buluşuruz. Diğer Okullarımıza da bu etkenliğin örnek olacağını düşünüyorum. Tekrardan çok teşekkür ediyorum” dedi.Gerçekleştirilen 1.Resim Şenliği’nin her yıl düzenli olarak yapılacağı bildirildi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 252 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat