BİR PUAN HİÇ FENA DEĞİL

Okunma: 580
Bucak 31 Ekim 2016 08:02
Videoyu Aç BİR PUAN HİÇ FENA DEĞİL
A
a

BUCAK BELEDİYESİ OĞUZHANSPOR 2 SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR 2 30 Ekim 2016 Pazar Günü Sarayönü ilçe Stadında oynadığımız maçta 1 puan koparmasını bildik

.Sarayönü İlçe stadında saat 14.00 de başlayan maçı Hatay Bölgesinden Hasan Yüncüoğlu.Fehmi Eser.Muhammet Dadı Hakem üçlüsü yönetti.4ncü hakem ise Mehmet Güçlü idi.Maçın gözlemciliğini Ünal Adıgüzel yaptı.Maçı İbrahim Satılmış,Hüseyin Ünal,Mustafa Şencan,Mustafa Nanecioğlu.ve Yöneticiler izledi.
İlk yarıda Saha avantajını iyi kullanan Sarayönü Belediyespor 26 .dak.Attığı Golle 1-0 öne geçti.Ondan sonra dengeyi kuran Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Sarayönü Belediyespora ikinci gol imkanı vermedi.
İlk yarı Sarayönü Belediyesporun 1-0 üstünlüğü ile sona erdi. iKİNCİ yarıda Konyaya Puan ve puanlar almak için gelen Oğuzhanpor maça çok hızlı başladı.Ercanın Attığı golle Sarayönü Belediyespor önünde beraberliği sağladı. Bucak Belediyesi Oğuzhanspor baskısını arttırarak Sadettinnin ayağından 2.nci golü bularak skoru 2-1 yaptı. Sarayönü Belediyespor takımımıza bir gol daha atarak durumu 2-2 yaptı.
Oyuncumuz Muzaffer sakatlanarak Ambulansla Hastahaneye götürüldü.Takımımız maçı 10 kişi tamamladı.
MUSTAFA ÇAVDAR
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 442 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 230 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 237 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat