Kapat

BİZ BATMAKTA OLAN TİTANİK GEMİSİNE BİNMEYECEĞİZ

Anasayfa
Antalya BİZ BATMAKTA OLAN TİTANİK GEMİSİNE BİNMEYECEĞİZ
Reklam Reklam

Yeniden Refah Partisi Bucak İlçe Başkanlığından Kamuoyunun Dikkatine
Son zamanlarda Kamuoyunda ,Sosyal medyada ve ulusal ve Yerel medyada , Yeniden Refah Partisi 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhurittifakını destekleme kararı aldı bazı altında Kamuoyunu Aldatma ve Yanıltma türünde yalan haberler servis edilmektedir.
Kamuoyunda yanlış bir Algı oluşturulmak istenmektedir. Bu haberlerin tamamı yalan , uydurma ve asılsızdır.
23 Kasım 2018 Cuma günü, Hacı Bayram Veli Hazretlerinin huzurunda 7 milyar insanın Refahını sağlamak, Zulüm Düzenini , Köle Düzenini yıkıp, Allah’ın izniyle ADİL DÜZEN’ İ kurmak için yola çıkan, Yeniden Refah Kervanını Allah’ın izniyle hiç bir güç kuvvet yolundan döndüremeyecektir.
Biz Yeniden Refah Partisi Bucak ilçe Teşkilatı olarak 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlerinde hiçbir partiyi , hiçbir Belediye başkan adayını desteklemiyoruz. Bozuk terazinin başına kim gelirse gelsin doğru tartıyı yapamaz. Allah’ın izniyle biz önce bozuk terazinin ayarını yapıp ülkemizi Milli Görüş önceliğinde , Hak ettiği düzeye getireceğiz inşallah.
31 Mart yerel seçimlerinde kesinlikle ne Cumhurittifakını nede millet ittifakına desteklemeyeceğiz.
Yeniden Refah Partisi Bucak ilçe teşkilatı olarak Haykırıyoruz
Bir takım gafiller , Bazı dişi çıkmamış çocuklar , Bizim kumaşımızın Erbakan kumaşı olduğunu unutup bizide kendileri gibi koltuk ve sandalye meraklıları zannedip hakkımızda bazı dedikodular üretiyorlar.
Bir kez daha bu gafillere , bazı dişi çıkmamış çocuklara kendisiyle aynı zanneden zavallılara haykırıyoruz .
BİZ BATMAKTA OLAN TİTANİK GEMİSİNE BİNMEYECEĞİZ .
YENİDEN REFAH PARTİSİ BUCAK İLÇE BAŞKANI
ALİ KÖLGE

Reklam Reklam Reklam