Kapat
istanbul escort

Boşuna Kırkpınar’ın Rövanşı Demiyorlar!

Anasayfa
Altınyayla Boşuna Kırkpınar’ın Rövanşı Demiyorlar!
Reklam Reklam Reklam

Burdur’un Altınyayla İlçesinde bu yıl düzenlenecek 32.Altın Sipsi Yağlı Pehlivan Güreşleri Kültür Mantarı ve Kültür Sanat Etkinlikleri’nde Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde finalde karşılaşan Orhan Okulu ve Ali Gürbüz yeniden güreş tutacak. Kırkpınar’ın rövanşı olarak değerlendirilen 32.Altın Sipsi Yağlı Pehlivan Güreşleri Kültür Mantarı ve Kültür Sanat Etkinlikleri, 12-13-14 Temmuz tarihleri arasında Altınyayla ilçesinde yapılacak.

Altınyayla Belediye Başkanı Ahmet Serttaş yazılı bir açıklamada bulunarak 32.Altın Sipsi Yağlı Pehlivan Güreşleri Kültür Mantarı ve Kültür Sanat Etkinlikleri’ne sayılı günler kaldığını belirtti. Başkan Serttaş, “32.Altın Sipsi Yağlı Pehlivan Güreşleri Kültür Mantarı ve Kültür Sanat Etkinliklerimiz sebebiyle ziyaret ettiğimiz, görüşemeyip telefonla ulaştığımız ve telaşeyle unuttuğumuz iş adamlarımızı ve tüm güreşseverlerimizi 14 Temmuz Pazar Günü DİRMİL Er Meydanımızda gerçekleştirilecek olan 32.Altın Sipsi Yağlı Pehlivan Güreşlerimize bekliyoruz. Tüm zorluklara rağmen Hayırsever İş Adamlarımızın destekleriyle Ata Sporumuz Yağlı Pehlivan Güreşlerimizi devam ettiriyoruz. Allah onlardan razı olsun.14 Temmuz Pazar Günü yapacak olduğumuz Kırkpınar’ın Rövanşı Dirmil Yağlı Pehlivan Güreşlerimize tüm güreşseverlerimiz davetlidir.” ifadelerini kullandı.

Geçen hafta 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde final müsabakasında karşılaşan Orhan Okulu ve Ali Gürbüz’ün de katılacağı 32.Altın Sipsi Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne katılacak diğer isimler ise şöyle:

ÖZEL HABER: HÜSEYİN ÇUBUK

Reklam Reklam Reklam