Bucak Belediyesi’nden Taziye Çadırı Hizmeti

Okunma: 2598
Burdur 13 Ekim 2016 13:55
Videoyu Aç Bucak Belediyesi’nden Taziye Çadırı Hizmeti
A
a

Her geçen gün örnek bir uygulamayla ilçe halkının hayatını kolaylaştırıcı hizmetler üreten Bucak Belediyesi, cenazesi olan vatandaşlara verdiği çadır hizmetinin yanı sıra yemek ikramında da bulunuyor

Cenaze Sahipleri Artık Taziyelerde Sıkıntı Yaşamıyor

  Sosyal belediyecilik alanında önemli projelere imza atan Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, cenazesi olan insanların cenazeleri ile ilgilenmelerini ve taziye ziyaretlerini daha rahat kabul etmelerini sağlamak amacıyla çadır hizmetinin yanı sıra yiyecek ve içecek ikramında da bulunuyor. Aşevinde itinayla hazırlanan çeşitli yemekleri sıcak olarak taziye çadırlarına götüren Bucak Belediyesi görevlileri, taziye ziyaretine gelen vatandaşlara yemeklerden ikram ediyorlar. Bu hizmet sayesinde cenaze sahipleri, sadece taziyeleri kabul ederek diğer işlemlerle uğraşmak zorunda kalmıyorlar.

“Doğumundan Ölümüne Kadar Vatandaşımızın Yanındayız”

  Cenazesi olan vatandaşların sıkıntı yaşamadan cenazeleriyle ilgilenmesi amacıyla yiyecek ve içecek hizmetini sunduklarını dile getiren Başkan Mutlu, “Belediyecilik doğumdan ölüme kadar hizmet gerektiren bir konudur. Bizde vatandaşlarımızın doğum günlerinde yanımızda olduğumuz gibi, acılı ve ölümlü günlerinde de beraber olmaya gayret gösteriyoruz. Yalnızca çadırla kalmıyoruz. Masa ve sandalyeyi de vatandaşımızın hizmetine sunuyoruz. Bunun yanı sıra cenaze sahiplerinin sıkıntı yaşamaması için ilçe genelindeki cenaze yerlerine aşevimizden sıcak yemek, pide ve ayran servisi yapıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi kaynak bu milletin ise bu kaynağı millete harcamaya devam edeceğiz. Ekibimle birlikte milletimizin emrindeyiz” diye konuştu.
1000
icon
Halil Akgül 13 Ekim 2016 14:22

Allah sizlerden razı olsun

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 147 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 109 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat