Kapat
istanbul escort

Bucak Emin Gülmez Ortaokulu Öğrencilerinden Anlamlı Mesaj

Anasayfa
Bucak Bucak Emin Gülmez Ortaokulu Öğrencilerinden Anlamlı Mesaj
Reklam Reklam Reklam

Bucak Emin Gülmez Ortaokulu öğrencileri mezuniyet töreni öncesi tarihi İncirhan’ın restore edilip turizme kazandırılmasına dikkat çekebilmek için keplerini İncirhan Kervansaray’ı önünde havaya fırlattılar.

Bucak Emin Gülmez Ortaokulu öğrencileri 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılının sona ermesi ile mezuniyet fotoğraflarını, 1238’li yıllarda 2. Gıyasettin Keykubat zamanında yapılmış olan Anadolu Selçuklu dönemine ait İncirhan Kervansarayında çektiler.  Öğrenciler mezuniyet günlerinin unutulmaz bir yerde yapmak için karar aldıktan sonra, tarihi İncirhan’da  keplerini ve cübbelerini giyip anılarını ölümsüzleştirdiler.

Bucak Emin Gülmez Ortaokulu öğretmenlerinden Ömer Abalı “Öğrencilerimiz mezuniyet fotoğraflarını hem tarihi bir mekanda çektirmeyi hem de İncirhan Kervansarayının aslına uygun olarak restore edilip Burdur ve ülke turizmine kazandırılmasına dikkat çekmeyi amaçladılar” dedi. Ömer Abalı, öğrenciler tarihi İncirhan Kervansarayı önünde ve içinde çektirdikleri fotoğrafları sosyal medya kanalı ile paylaştıkça on binlerce kişiye ulaşmasını hedeflediklerini söyledi.

Reklam Reklam Reklam