Bucak'ın Yeni Milli Eğitim Müdürü Belli Oldu

Okunma: 3505
Bucak 7 Kasım 2016 14:40
Videoyu Aç Bucak'ın Yeni Milli Eğitim Müdürü Belli Oldu
A
a

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Dinç’in atanmasında sonra yerine Şube Müdürü Resul Çevik, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili olarak görev yaptı. Antalya Kemer İlçe Müdürü Osman Damarcan Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. Resul Çevik de Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevine geri döndü.

4 Kasım Cuma günü görevine başlayan Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Damarcan, basın mensuplarıyla bir araya geldi. Bugün ilk mesaisini yapan Müdürü Damarcan, Bucaklı olarak Bucaklıya hizmet etmenin gurur verici olduğunu ifade etti. Daha önce Bucak’ta değişik okullarda yöneticilik yaptığını belirten Müdür Damarcan, “Başarılı olacaksak hep birlikte başaracağımızdan eminim.”dedi. 

Açıklamasında kendini tanıtan Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Damarcan, şunları söyledi: “1976 Burdur Bucak doğumluyum. Bucak İmam Hatip Lisesi’nden mezun olduktan sonra 1993 yılında Isparta İlahiyat Fakültesine başladım. 1999 yılında İlahiyat Fakültesinden mezun oldum. 2000 yılında sınıf Öğretmeni olarak Kars Sarıkamış ilçesine atandım. 5 yıl yöneticilik ve Sınıf Öğretmenliği yaptıktan sonra 2005 yılında Burdur Bucak’a atandım. Değişik okullarda yöneticilik yaptıktan sonra 2014 yılında Bucak Sağlık Meslek Lisesi’nde şimdiki ismi Akdeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olan okulumuzda Okul Müdürlüğü yaparken Antalya Kemer ilçesine İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandım. 2,5 yıl Kemer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevini yaptıktan sonra Bucak’a atandım. Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün boşalması üzerine kadrom Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne geçti. 4 Kasım 2016 Cuma günü itibariyle Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başladım.”

Kendi memleketinde görev yapmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ve gurur duyduğunu söyleyen Müdür Damarcan, “Öğrencilerimize, velilerimize ve Bucak halkına, Bucak’ın bir evladı olarak hizmet etmek benim için çok gurur verici. Bucak’ımız için çok çalışacağız. Tüm resmi dairelerin görevlilerinden, velilerimizden, öğrencelerimizden, öğretmenlerimizden destek bekliyorum. Başarılı olacaksak hep birlikte başaracağımızdan eminim.”şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 252 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat