Bucak Lider Hastanesine 3 Yeni Doktor

Okunma: 4863
Burdur 23 Kasım 2016 18:42
Videoyu Aç Bucak Lider Hastanesine 3 Yeni Doktor
A
a

Bucak Özel Lider Hastanesinde 3 yeni doktor göreve başladı. Ayrıca yeni cihazlar alınan Lider Hastanesi, çıtasını yükselterek hizmet vermeye devam ediyor.

 Mediklinik Grup Özel Bucak Lider Hastanesi, her geçen gün kendini yenileyerek ve büyüyerek kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Doktor kadrosunu ve cihaz ağını geliştiren Lider Hastanesi, bir basın toplantısı düzenleyerek yeni doktorlarını kamuoyuna tanıttı. Lider hastanesinde düzenlenen basın toplantısına Lider Hastanesi Başhekimi Kadir Sezgin, Kadın Hastalıkları ve Doğum Jinekolog Opr. Dr Belgin Koçak, Göz Hastalıkları Opr. Dr. Sadettin Özcan, Ortopedi ve Travmatolji Opr. Dr. Serdar Alfidan ve doktorlar katıldı.

Bucak Özel Lider Hastanesi Başhekimi Kadir Sezgin; “Mediklinik Grup Lider Hastanesi olarak her geçen gün büyüyeceğiz, gelişeceğiz, personel sayımızı ve ekipmanlarımızı arttıracağız diye size söz vermiştik. Bugün yine güzel haberlerle beraberiz. Aramıza yeni katılan doktor arkadaşlarımız oldu. Kadın Hastalıkları ve Doğum Jinekolog Opr. Dr Belgin Koçak, Göz Hastalıkları Opr. Dr. Sadettin Özcan, Ortopedi ve Travmatoloji Opr. Dr. Serdar Alfidan arkadaşlarımız görevlerine başladılar.

Ayrıca, göz cihazlarımızın hepsini, Ortopedi servisimizin çoğu cihazlarını,  tomografi cihazımızı da tamamen yeniledik. Kadın doğum servisimizin de cihazlarında yenileme yapacağız. Bundan sonra aynı hızla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler sizlerin sağlığı için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Yeni başlayan tüm Doktorlarımıza şimdiden başarılar diliyorum. Herkesi hastanemize güvenle bekliyoruz. Gelişerek ve büyüyerek Lider Hastanesi çalışmalarına devam ediyor. Sadece Bucak halkının desteğini bekliyoruz.”dedi.

Göz Hastalıkları Opr. Dr. Sadettin Özcan: “Geçen yıl emekli oldum. 2 ay önce Bucak Özel Lider Hastanesinde göreve başladım. Göz branşı alete dayalı bir branş. Dolayısıyla ameliyatlarımız ve muayenelerimiz alet eşliğinde yapılmaktadır. Lider hastanesine geldikten sonra yenilenen cihazlar ve yeni alınan cihazlar oldu. Böylelikle hizmet kalitemiz daha da artacaktır. Göz tansiyonu, katarakt, göz yaşı kanal tıkanıkları, göz kapağı ameliyatları, şaşılık ameliyatı, sekment ameliyatı, gözde yırtılma gibi ameliyatlar yapılmaktadır. Göz hastalıkları ile ilgileniyoruz ameliyatlarını da yapıyoruz.”dedi.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Jinekolog Opr. Dr Belgin Koçak da: “1895 Hatay doğumluyum. Tıp Fakültesini Çukurova Üniversitesinde okudum. Branşımı çok seviyorum. Bucak halkını da tanıyınca özverili bir şekilde çalışıyoruz. 1 Kasım’da göreve başladım. Hastalarımın ilgi ve alakasından çok memnunum. Bucak halkı kendisi ile çok ilgileniyor ve kendisine bakıyor. Bir çok hastalığın tedavisini hastanemizde yapabiliyoruz. Yalnız halkımızda bir Antalya yönelmesi mevcut. Halkımızın bu handikaptan kurtulmalarını istiyoruz. Biz hastane olarak her türlü hastalığın üstesinden gelebilecek vaziyetteyiz.”dedi.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Jin.Opr.Dr Belgin Koçak;  04,08,1986 Antakya/Hatay Doğumlu. Akademik Kariyeri, Kadın Hastalıkları ve Doğum. 2003-2005 Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu, 2005-2009 Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi, 2010-2012 Manisa Celal Bayar Üniversitesi K.H.D. Asistanlık olarak görevini yapmıştır. Daha sonra özel Bİ hastanede Kadın hastalıkları ve Doğum olarak görev almıştır. 2016 Ekim ayında ise Bucak özel Lider Hastanesi, Kadın hastalıkları ve Doğum olarak göreve başlamıştır. Yaptığı vakalar ise şöyle, Gebelik ile ilgili testler, Normal Doğum, prenses Doğum, İnfertilite, HSG Çekilmesi, Aşılama, Myomektomi, Dış gebelik tedavisi, Rahim aldırma işlemi, Perine onarımı, Over Kistlerinin tedavisi, SSVD sezayen sonrası normal doğum, vb. gibi bir çok başarılı vakalara sahiptir.                                                                                                                                                               Göz Hastalıkları Opr. Dr. Sadettin Özcan; 05,04,1955 Gölhisar/Burdur Doğumlu. Akademik Kariyeri, 1974-1980 Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1980-1981 Ağlasun Sağlık ocağı, 1981-1985 Tefenni Sağlık Ocağı, 1985-1988 Haseki Eğitim ve Araştırma hastanesi İhtisas, 1988- 1989 Iğdır Devlet Hastanesi, 1989-2002 Aydın Devlet hastanesi, 2002-2015 Burdur Devler Hastanesi, 2015-2016 Özel bir Hastanede Göz Hastalıkları olarak görev yaptı. 2016 Özel Lider Hastanesi Göz hastalıkları olarak göreve başladı. Yağmış olduğu bazı vakalar, Katarakt, Göz Tansiyonu, Kapak Ameliyatları, Şaşılık, Göz Yaşı kanalı, Ön Segment Cerrahisi gibi birçok vakaları bulunmaktadır.

 

Ortopedi ve Travmatolji Opr. Dr. Serdar Alfidan; 20,01,1980 Eskişehir Doğumlu. Akademik kariyeri, 2016 yılı Bucak özel Lider Hastanesi. Ortopedi ve Travmatoloji. Yapmış olduğu vakalar, Diz ile ilgili genel hastalıklar ve tedavileri, Kalça ile ilgili genel hastalılar ve tedavileri, Omuz ile ilgili genel hastalıklar ve tedavileri, El İl ilgili genel hastalıklar ve tedavileri, Ayak ile ilgili genel hastalıklar ve tedavileri, Vücuttaki Kırıklar ve Çıkıklar ile genel tedaviler.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 491 Oy (%45)

  • Daha İyi Olabilir : 293 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 296 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat