Bucak SMYO Yarın Açılıyor

Okunma: 2151
Bucak 10 Ekim 2016 22:27
Videoyu Aç Bucak SMYO Yarın Açılıyor
A
a

Bucak’ta yaklaşık iki yıl önce açılan ve bina olmadığı için eğitime geçemeyen Bucak Sağlık Yüksekokul, yarın Emin Gülmez Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda açılıyor.

Bucak’ta yaklaşık iki yıl önce açılan ve bina olmadığı için bir türlü eğitime geçemeyen Bucak Sağlık Yüksekokulu açılıyor. Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi tarafından yapımı üstlenilen Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Bucak Sağlık Yüksekokulu, bina tamamlanıncaya kadar Bucak Emin Gülmez Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunda hizmet verecek.

Bucak Emin Gülmez Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulunda yapılacak olan açılış, 11 Ekim 2016 tarihinde saat 10:30’da gerçekleştirilecek. Program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayacak olup MAKÜ Akademik Oda Orkestrası tarafından sunulacak olan Müzik Dinletisi ile devam edecek.

Daha sonra, MAKÜ Bucak Sağlık Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Mümin Polat ve MAKÜ Rektörü Prof. Dr. Adem Korkmaz açılış konuşmalarını gerçekleştirecek. Açılış Programı_498x400Program Kokteyl ile sona erecek.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat