Bucak'ta Altyapı Çalışmaları Hızlandı

Okunma: 2261
Bucak 12 Ekim 2016 18:57
Videoyu Aç Bucak'ta Altyapı Çalışmaları Hızlandı
A
a

Bucak Belediyesi, su ve kanalizasyon çalışmaları kapsamında kentte yaşanan olası sorunlara müdahale ederek vatandaşların mağduriyetlerini gidermeyi sürdürüyor.

Bucak  Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni şebeke döşeme çalışmalarının yanı sıra onarım çalışmalarına da devam ediyor. Kentin birçok noktasında gerçekleştirilen su ve kanalizasyon hattı döşeme çalışmaları ile verimli bir sezon geçiren ekipler, yaşanan olası sorunlara da anında müdahale ediyor.

Su ve kanalizasyon çalışmaları ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, vatandaşların sağlıklı bir şekilde yaşamalarını sağlamak için kesintisiz hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi. Yaşanan olası arızalara anında müdahale ettiklerini belirten Başkan Mutlu, “Vatandaşlarımızın su ve kanalizasyon konusundaki sıkıntılarını gidermek için gayretli bir şekilde çalışıyoruz. Arızaların yaşanması halinde bizlere ulaşan vatandaşlarımızı mağdur etmemek için ekiplerimiz 7 gün 24 saat görev başındadırlar” dedi.

Kanalizasyonu olmayan bütün bölgelere hat çektiklerini ifade eden Başkan Mutlu,  kanalizasyon, içme suyu ve yağmur suyu drenaj sistemleri döşemesinin tamamlanmasının ardından bu bölgelerde  sıcak asvalt çalışması gerçekleştirilecek. Allah’ın izniyle vatandaşlarımızın sabrı ve duyarlılığı ile bu büyük projemizi de halkımızın hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.
 
1000
icon
Noname 12 Ekim 2016 19:21

Asfalt olmalı

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 139 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 91 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 101 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat