Bucak'ta Dürümün Lezzetli Hali: Erzincan Dürümcümm

Okunma: 6280
Bucak 24 Kasım 2016 16:34
Videoyu Aç Bucak'ta Dürümün Lezzetli Hali: Erzincan Dürümcümm
A
a

Bucak’ta her geçen gün yeni işyerleri açılmaya devam ediyor. İnanılmaz lezzet ve fiyatlarıyla Erzincan Dürümcümmm Bucak ilçesinde hizmet vermeye başladı.

Yaklaşık 1 ay önce Hüseyin Karaağaç tarafından açılan ve birçok lezzeti Bucaklıların hizmetine sunan Erzincan Dürümcümm, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Özellikle Adana ve Urfa’ya özgü lezzetleri dürüm şeklinde müşterilerine sunarken,Burdur yöresine özgü Burdur Şiş, tavuk şiş, beyti kebap, patlıcan kebap, et güveç, kanat ızgara, et ızgara ve karışık ızgara gibi lezzetleri de bulunduruyor.

İşletme sahibi Hüseyin Karaağaç, hafta içinde, hafta sonunda, öğlen ya da akşam acıkan herkese hizmet vermeyi amaçladıklarını, genç, yaşlı, çalışan, evden sipariş veren herkes her zaman aynı kalitede, aynı lezzette bulunan Erzincan Dürümmm’e beklediklerini ifade etti.

İki katlı işyerinde müşterilerine otantik bir ortamda servis yapan Erzincan Dürümcümm, aynı zamanda alo paket servisi ile ev ve işyerlerine de hizmet veriyor. 325 24 34 nolu telefonu aradığınızda menüde bulunan tüm lezzetleri evinize veya işyerinize kadar isteyebiliyorsunuz.

Sabah 10:00’dan gece 01:00’e kadar açık olan Erzincan Dürümcümm, lezzetini tattırmak için tüm Bucaklıları iş yerine bekliyor.
Kaynak : Hüseyin Çubuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 250 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat