Bucak'ta Talbdot Yemeğin "Lider"i!

Okunma: 2698
Bucak 18 Kasım 2016 14:30
Videoyu Aç Bucak'ta Talbdot Yemeğin "Lider"i!
A
a

Bucak ilçesinde hizmet veren Lider Yemekçilik, tabdlot yemekleri müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Birbirinden güzel leziz ve kaliteli yemekleri Bucaklıların hizmetine sunan Lider Yemekçilik, yeni şubesiyle hizmetine devam ediyor. Ev ve işyerlerine yemek servisi de yapan Lider Yemekçilik, Bucak'ta her geçen gün artan müşteri potansiyeli ile sektörün lideri olmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaliteli malzeme, hijyenik ortam ve uygun fiyat misyonu ile yemek sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Lider Yemekçilik işletme sahibi Hasan Hüseyin Arıcan, ikinci şubesini açarak müşterilerine hizmet vermeye devam ettiklerini söyledi.

Her gün birbirinden farklı yemekleri hazırlayan Lider Yemekçilik, 3 çeşit yemeği 9 TL'den, 4 çeşit yemeği ise 12 TL'den satışa sunuyor. Tabldot yemekte önemli olanın lezzet kalitesinin olduğunu belirten işletme sahibi Hasan Hüseyin Arıcan, "Bucak ilçesinde kalitemizle ve hizmetimizle ön plana çıkmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimize temiz ve nezih bir ortamda yemek yeme imkanı sunarak onların hem gözüne hem de midesine hitap etmek asıl hedefimiz. Yine ev ve işyerlerine yaptığımız yemek servisi ile de her yere lezzetimizi ve kalitemizi götürüyoruz" diye konuştu.

Yeni şubelerinin Eski Hükümet Konağı karşısında açıldığını belirten Arıcan, tüm Bucaklıları yemeğe davet etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 491 Oy (%45)

  • Daha İyi Olabilir : 293 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 296 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat