Bucak'ta Vatandaş İsyan Etti

Okunma: 7478
Bucak 11 Ocak 2017 13:14
Videoyu Aç Bucak'ta Vatandaş İsyan Etti
A
a

Bucak ilçesinde dün sabah saatlerinde başlayan ve yaklaşık 6 saat süren kar yağışı nedeniyle 25 cm kar birikirken, Bucak Belediyesi ekiplerinin kar temizleme çalışmalarında yetersiz kalması vatandaşı isyan ettirdi.

Bucak'ta Vatandaş İsyan Etti

Gece saatlerinden itibaren buz tutan yollar ve hala açılamayan ara sokaklar nedeniyle sosyal medyada tepkilerini gösteren vatandaşlar, kar temizleme ekiplerine sitem etti.

Bu sabah çekilen fotoğraflarda ana yollarda bile hala kar temizleme çalışmalarının düzgün şekilde yapılmadığı, bu nedenle yolların adeta buz pistini andırdığı görülürken, ara sokaklarda vatandaşlar evden çıkamadıklarını, çocuklarını okula göndermediklerini ifade ettiler.

Yollardaki buzlanmanın adeta kazalara davetiye çıkardığını belirten vatandaşlar, yetkililerin, kar temizleme ekiplerinin ve önlem almayan tüm sorumluların yaşanan kazalardan ve olumsuzluklardan sorumlu olduğunu ve sorumluların hesap vermesi gerektiğini belirttiler.

Dünden beri yapılan çalışmaların yetersiz olduğunu ifade eden vatandaşlar, karla mücadele etmek için kendi imkanları ile ellerinden gelen çabayı gösterdikleri söylerken, çalışmaların bile yetersiz olduğu bir ortamda okulları tatil etmeyen, öğrencileri bu zor şartlarda okula gitmeye mecbur edenlerin büyük hata yaptıklarını ifade ettiler.

İŞTE BUCAK'TAN BUZ TUTAN YOL MANZARALARI

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 250 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat