Kapat

Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Gönül Sofrasına Ev Sahipliği Yaptı

Anasayfa
Bucak Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Gönül Sofrasına Ev Sahipliği Yaptı
Reklam Reklam Reklam

BUCAK TİCARET VE SANAYİ ODASI, BUCAK BELEDİYESİ GÖNÜL SOFRASI’NA EV SAHİPLİĞİ YAPTI.

Ramazan Ayı boyunca her akşam Cumhuriyet Meydanında toplu iftar yemeği bugün akşam (15.05.2019) Bucak Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla düzenlendi. Bucak’ta eğitim gören üniversiteli öğrenciler, Bucak’lı hemşerilerimiz ile birlikte iftarını açmanın huzur ve mutluluğunu yaşandığı iftar yemeğine, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliği yaptı.

İftar programından önce, Bucak Belediyesi Ramazan-ı Şerif Sohbetleri Kapsamında İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu Bucak’lılar ile buluştu.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Genel Sekreter Nejmi Ören ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Oda Personelleri ile birlikte iftarda ikramda bulunurken, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’na ve Gönül Sofrasına destek olan kuruluşlara ve hayırseverlere teşekkür etti. Başkan Meçikoğlu’da Ramazan ayının yardımlaşma ve kaynaşma ayı olduğuna değinerek, bu tür organizasyonlarla halkımıza hizmet etmekten çok mutlu olduklarını ifade etti.

Reklam Reklam Reklam