Kapat

Bucak’ta Fi Psikoloji Hizmet Vermeye Başladı

Anasayfa
Bucak Bucak’ta Fi Psikoloji Hizmet Vermeye Başladı
Reklam Reklam

Bucak ilçesinde bireysel, çocuk, ergen, yetişkin ve aile danışmanlığı hizmetlerini verecek olan Fİ Psikolojik Danışmanlık Dikkat ve Algı Geliştirme Merkezi açıldı. Merkezde Psikolog Fatma YAMAN BÜTÜN ve Çocuk Gelişimi öğretmeni Halime ALTUN tarafından hizmet verilecek.

DÜNYACA ETKİN METOT LİFT UYGULAMASI YAPILACAK
Fİ Psikolojik Danışmanlık Dikkat ve Algı Geliştirme Merkezi hakkında açıklamalarda bulunan Psikolog Fatma YAMAN BÜTÜN, alanında Türkiye’nin en yetkin kurumlarından biri olan merkezi Bucak ilçesinde faaliyete geçirdiklerini belirterek, dünyadaki en etkin metotlardan olan LIFT uygulamasını Fi Psikoloji’de uygulanacağını söyledi.
FARKLI YAŞ GRUPLARINDA HİZMET VERECEK
Psikolog Fatma YAMAN BÜTÜN, “LIFT uygulamasının duygusal, bilişsel, zeka ve davranışsal gelişim için mucize sonuçları olan etkili yöntem olduğunu söylemektedir. LIFT sistemini en çok dikkat eksikliği,algılama ve öğrenme güçlüğü ve bilişsel becerilerde bir takım zayıflıklar olan vakalar müracaat etmektedir. Bu vakaların yanında korkular, takıntılar, konuşma bozukluğu, çocuklarda asilik, kıskançlık, kaygı, özgüven problemleri gibi pekçok vaka LIFT sisteminin çözdüğü alanlardan oluşmaktadır. Ayrıca farklı yaş guruplarına akıl ve zeka oyunları uygulanmaktadır.” dedi.
DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN…
Daha detaylı bilgi almak, Ön görüşme ile problemlerin çözümü konusunda sizi bilgilendirmek ve problemlerden kurtulmak için tüm Bucak halkını Fi Psikoloji’ye beklediklerini ifade eden Psikolog Fatma YAMAN BÜTÜN, farklı çalışmalarla Bucak halkının hizmetinde olacaklarını sözlerine ekledi.

Fİ Psikolojik Danışmanlık Dikkat ve Algı Geliştirme Merkezi
TEL: 0552 341 6840
ADRES: BEREL PLAZA Oğuzhan Mah. Cumhuriyet Cad. No:30 Kat:1 Daire:7

Reklam Reklam Reklam