Burdur Belediyesi'nden İtfaiye Denetimi

Okunma: 1523
Burdur 1 Aralık 2016 15:13
Videoyu Aç Burdur Belediyesi'nden İtfaiye Denetimi
A
a

Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından yurt, pansiyon ve işyerlerinde yangına karşı alınan tedbirler denetlendi.

    Adana’nın Aladağ İlçesindeki kız öğrenci yurdunda 12 kişinin hayatını kaybedip, 22 kişinin yaralandığı yangının ardından Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri denetimlerini sıklaştırdı. Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri yurt, pansiyon ve işyerlerinde yangın merdiveni, yangın dolabı, yön levhaları kontrolünü yaptı. 


   Denetimler hakkında bilgi veren İtfaiye Müdürü Şaban Kırcı, “Adana’da yaşanan facianın büyük üzüntüsüyle kavrulurken, benzer durumların tekrarlanmaması için üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ve Belediye Başkanımız Ali Orkun Ecrengiz’in talimatlarıyla denetimleri artırıp, sıklaştırmaya karar verdik. Bütün yurt ve pansiyonlarda yangın tüpleri, yangın dolapları, yangın merdivenleri, acil durum yön levhaları olması gerekiyor. Yaptığımız incelemelerde bu yönde gördüğümüz eksikleri yetkililere ilettik. Onlarında bu konuyu ciddiye alacağına inanıyoruz.” dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 148 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 97 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 110 Oy (%31)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat