Burdur Cezaevinde Olağanüstü Hal Tatbikatı

Okunma: 3847
Burdur 16 Kasım 2016 14:39
Videoyu Aç Burdur Cezaevinde Olağanüstü Hal Tatbikatı
A
a

Burdur E Tipi Ceza İnfaz Kurumunda, Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan’ın koordinesinde emniyet, jandarma, itfaiye ve sağlık ekiplerinden habersiz gerçekleştirilen cezaevi isyan tatbikatı gerçeğini aratmadı.

Burdur E Tipi Ceza İnfaz Kurumunda, Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan'ın koordinesinde emniyet, jandarma, itfaiye ve sağlık ekiplerinden habersiz gerçekleştirilen cezaevi isyan tatbikatı gerçeğini aratmadı.

Burdur İl Jandarma Komutanlığı, Burdur İl Emniyet Müdürlüğü, Burdur İtfaiyesi, Burdur 112 Acil Servis ekipleri ihbar üzerine Burdur merkez Armağan İlci Bulvarı'ndaki Burdur E Tipi Ceza İnfaz Kurumuna, hızlı bir şekilde intikal etti. Çevrede güvenlik önlemi alan polisler ve cezaevine giren jandarma ekipleri olayı anlamaya çalıştı. Jandarma ekipleri cezaevinin çevresini kuşattı. Olayın tatbikat olduğunu anlayan ekipler, rahat bir nefes aldı.

Burdur E Tipi Ceza İnfaz Kurumunda gerçekleştirilen isyan, firar, rehine alma gibi tüm olağanüstü durumların değerlendirildiği tatbikatın güvenlik ve sağlık ekiplerine haber verilmeden gerçekleştirildiğini açıklayan Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, tatbikata Burdur'daki tüm sağlık ve güvenlik ekiplerinin katıldığını belirtti. Tatbikatın eksiklik ve zafiyet değerlendirmesi amacıyla düzenlendiğini belirten Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, tatbikatın başarılı bir şekilde tamamlandığını ifade etti.
Kaynak : haberler.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 146 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%28)

  • Beğenmedim : 105 Oy (%30)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat