Burdur'da Sokak Levhaları Yenileniyor

Okunma: 1501
Burdur 23 Kasım 2016 11:23
Videoyu Aç Burdur'da Sokak  Levhaları Yenileniyor
A
a

Burdur Belediyesi, 35 mahallenin cadde ve sokak levhalarını yenileme çalışmalarını başlattı. Hizmet satın almak yerine atölyelerde üreterek 1 milyon 300 bin lira tasarruf sağlamayı hedefleyen Burdur Belediyesi ekipleri hummalı bir çalışma başlattı.

  Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in talimatı üzerine 35 mahallenin cadde ve sokak levhalarını yenileniyor. Üretimini tamamlana 7 bin 900 adet levhanın montajı başladı. İhale ile 1 milyon 530 lira yaklaşık maliyeti olan levhaları, personel tarafından belediyenin atölyelerinde 230 bin liraya mal edildi.

  Konuyla ilgili açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Burdur Belediyesi dışarıdan hizmet satın almak yerine, üretimini yapıyoruz. Kapalı duraklardan Halk Plajı çalışmalarına, Çayboyu düzenlemelerinden yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarına kadar Burdur Belediyesi bu çalışmaları kendisi yapıyor. Hizmet satın alma noktasında hep fiyat mukayesesi yapıyoruz. Kaynaklarımızı etkin kullanıyoruz. 35 mahallemizin cadde ve sokak levhalarını yeniliyoruz. 5 personelimizle 7900 adet levhanın üretimini tamamladık. Levhaların montaj çalışmaları sürüyor. Burdur’a yakışan, düzgün bir çalışma yapıyoruz.” şeklinde konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 250 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat