Kapat

Burdur’da Finallere Hazırlanmak Artık Daha Rahat

Anasayfa
Burdur Burdur’da Finallere Hazırlanmak Artık Daha Rahat
Reklam Reklam Reklam Reklam

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, finallere hazırlanan MAKÜ öğrencilerine yönelik çalışma ortamı hazırlamaya devam ediyor. 11- 14 Haziran ve 17- 20 Haziran tarihleri arasında Burdur Belediyesi Cumhuriyet Yaşam Merkezi’ni üniversite öğrencilerinin finallere çalışabilmesi için etüt merkezi haline getirdi.

Burdur Belediyesi Cumhuriyet Yaşam Merkezi 11- 14 Haziran ve 17- 20 Haziran tarihleri arasında finallere hazırlanan MAKÜ’lü öğrenciler için öğlen 13.00 ile gece 01.00 saatleri arasında öğrenciye hizmet verecek. 1000 öğrenciye ücretsiz Wi-fi, şarj imkanı, yemek molasına imkanı olmayan öğrencilere gece çorbası ve çay, nescafe ikramında bulunulacak.

Başkan Ercengiz yaptığı açıklamada “Üniversite öğrencilerimizin rahat bir ortamda çalışabilmeleri için salonumuzu çalışma ortamına uygun bir şekilde düzenledik. Şehrimize okumak için gelen emanet gençlerimize, elimizden gelen tüm imkanları sağlamaya çabalıyoruz.Salondaki görevli arkadaşlarımız da öğrencilerimiz ihtiyaçları için orada hazır bulunacaklar. Mehmet Akif Ersoy Üniversitemizde okuyan ve finallere girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim” dedi.

 

Reklam Reklam Reklam