Cadıl'dan Genç Güreşçiye Kıspet Hediyesi

Okunma: 1683
Bucak 13 Ekim 2016 20:30
Videoyu Aç Cadıl'dan Genç Güreşçiye Kıspet Hediyesi
A
a

655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Deste Küçük Boyda 3. olan Hacı Abdullah Dilek ve Bucak Belediyesi Eski Güreşçilerinden Mehmet Ali Arslan 647. Kırkpınar Güreş Ağası Port-san Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mehmet Cadıl’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette 647. Kırkpınar Güreş Ağası İşadamı Mehmet Cadıl, 655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Deste Küçük Boyda 3. olan ve güreş alanında başka başarılara da sahip olan Bucak İlçesi Susuz Köyünden Hacı Abdullah Dilek’e kıspet hediye etti. Dilek’e güreşte elde ettiği başarılardan dolayı Kıspet hediye eden 647. Kırkpınar Güreş Ağası İşadamı Mehmet Cadıl, güreşçiye spor hayatında başarılar diledi.

Antalya Aksu’da yapılan Sezonun Kapanış Güreşlerinde de 3. olduğunu ifade eden Güreşçi Hacı Abdullah Dilek, İşadamı Mehmet Cadıl’a kendisine verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Bucak Belediyesi Eski Güreşçilerinden Mehmet Ali Arslan da, Hacı Abdullah Dilek’e güvendiğini belirterek işadamlarından güreş ile ilgili yapılan faaliyetlere destek olmalarını beklediklerini ifade etti.

Ziyaret sonunda 647. Kırkpınar Güreş Ağası İşadamı Mehmet Cadıl, 655. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde Deste Küçük Boyda 3. olan Hacı Abdullah Dilek’e Port-san Mermer adına yaptırılan kıspeti hediye ederek genç güreşçiye şans getirmesini diledi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat