Kapat
istanbul escort

Çeltikçi Belediye Başkan’nın Makam Odasının Kapısı Sürekli ” AÇIK “

Anasayfa
Burdur Çeltikçi Belediye Başkan’nın Makam Odasının Kapısı Sürekli ” AÇIK “
Reklam Reklam Reklam Reklam Reklam

Çeltikçi Belediye Başkan’nın Makam Odasının Kapısı Sürekli ” AÇIK ”

Çeltikçi Belediye Başkanı Recep AYDIN’nın, makam odasının kapısı sürekli açık. Vatandaşların hiçbir engelle karşılaşmadan makam odasında rahatlıkla görüşebildiği Başkan Aydın, “Halkımıza kapımızın her daim açık olması lazım. Çünkü biz hizmet için varız. Herkese eşit şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz” dedi.

Çeltikçi Belediye Başkanı Aydın, başlattığı geleneği devam ettirerek makam odasının kapısını sürekli açık tutuyor. Vatandaşların hiçbir engelle karşılaşmadan ve beklemeden görüşüp sorunlarını anlatabildiği, Başkan Aydın, belediyelerin halkın hizmet kapısı olduğunu söyledi.

Herkese eşit şekilde hizmet etmeye çalıştıklarını belirten Aydın, “Belediyeler halkın hizmetkarıdır, hizmet kapısıdır. Halkımıza, kapımızın her daim açık olması lazım. Çünkü biz hizmet için varız. Kim olursa olsun 12 ay boyunca vatandaş gelir, bekleme olmadan sorunu ne varsa dinleriz, gereken hizmeti yaparız.

Muhtarlarımız olsun, maddi durumu olmayan vatandaşlarımız olsun, normal insanlarımız olsun herkese eşit bir şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Belediyeler çözümsüzlük yeri değildir” diye konuştu.
HÜSEYİN TAŞTEKİN NNCHABER ÇELTİKÇİ

Reklam Reklam Reklam