CHP İL ÖRGÜTÜ BAYRAMDA BURDUR MERKEZ VE İLÇELERDE PARTİLİLERLE

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İL Başkanlığı yine her bayram,da olduğu gibi İlçe ziyaretlerini ihmal etmedi.
Bayramın ikinci günü CHP Burdur İL Binasında düzenlenen bayramlaşma töreni renkli bir bayramlaşma programı gerçekleşti CHP Milletvekili Dr. Mehmet Göker ve CHP İl Başkanı Barış Ayten, CHP merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan, bayramlaşarak, birlik ve beraberlik örneği sergilemişlerdi Yoğun katılımın sağlandığı bayramlaşmada.
Parti Bayramlaşması ile başlayan bayram programı Başta Milletvekili Dr. Mehmet Göker, İL Başkanı Barış Ayten ve İL yönetimi ile birlikte ilçe ziyaretler ile devam etti.
Bucak, Çeltikci Ağlasun, Altınyayla, Gölhisar, Çavdır, Tefenni, Kemer, Karamanlı, Yeşilova ilçelerinde bayramlaşma ziyaretleri gerçekleştirdi. Vatandaşların bu ara CHP,ye yoğun ilği göstermeleri gözlerden kaçmadı ve Vatandaşlar memnuniyetlerini dile getirdiler.
Cumhuriyet Halk Partisi,in Geçmiş dönemin 22-23-24, sevilen Milletvekillerinden ve şuan Parlamenterler Birliği başkan yardımcısı Ramazan Kerim Özkan ın kayın validesinin vefatı üzerine Bayramın 3 günü cenaze törenine katıldılar ve acısını paylaştılar.burdurgündem

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ