Çırağan Halı ve Mobilya Sarayı'ndan 3.Yıla Özel Kampanya

Okunma: 3678
Bucak 11 Ekim 2016 17:15
Videoyu Aç Çırağan Halı ve Mobilya Sarayı'ndan 3.Yıla Özel Kampanya
A
a

Bucak ilçesinin önde gelen mobilya ve halı mağazalarından Çırağan Halı ve Mobilya Sarayı açılışının 3. yılı nedeniyle halılarda geçerli olmak üzere özel bir kampanya düzenledi. Pierre Cardin ve Royal halılarda fabrika satış fiyatından müşterilere sunuldu.

        Çırağan Halı ve Mobilya Sarayı'ndan 3.Yıla Özel Ka…
3 yıl önce Bucak ilçesinde açtıkları mağaza ile ilçe halkına hizmet verdiklerini ifade eden Çırağan Halı ve Mobilya Sarayı işletme sahibi Soner Kahraman, ilçe halkına en kaliteli hizmeti sunmak için yıllardır çalıştıklarını belirtti.

Kahraman yaptığı açıklamada "İlçemiz Süleyman Demirel Bulvarı Lukoil Akaryakıt istasyonu karşısında açtığımız mağazamızın üzerinden 3 yıl geçti ve vatandaşlarımızın ilgisi bizleri son derece mutlu etti.3 yıl önce başladığımız mağazamızda ilk olarak halı satışını gerçekleştirmeye başladık. Bir çok markaya ait halı çeşitlerini müşterilerimizin beğenisine sunduk. İkinci yılımızda mobilya mağazamızı da açarak, yatak odası, yemek odası, genç odası gruplarında hizmetimize devam ediyoruz" diye konuştu.

3 yıldır müşterilerden olumlu dönüşler aldıklarını belirten Kahraman, "Sattığımız ürünlerin kalitesine güveniyoruz. ürünlerimizin kalitesi ve garantisi konusunda iddialıyız. Müşterilerimizden hep olumlu tepkiler alıyoruz. Bizleri de mutlu ediyor" ifadelerini kullandı.

3. yıla özel kampanya düzenlediklerini belirten Kahraman, "Pierre Cardin ve Royal halılarda fabrika satış fiyatından halkımızın beğenisine sunuyoruz. Bu kampanyamızdan yararlanmak isteyen tüm halkımızı mağazamıza bekliyoruz" şeklinde konuştu.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

 • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

 • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

 • Beğenmedim : 252 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat