Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Okunma: 633
Burdur 28 Ekim 2016 13:28
Videoyu Aç Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı
A
a

Burdur Milletvekili Reşat PETEK, Cumhuriyet Bayramını Kutladı.

  ''Milletimizin tarihinde bir dönüm noktası olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. Yılını kutluyoruz, milletimize kutlu olmasını diliyorum.
  Cumhuriyet; milletimizin doğulusu batılısıyla, kuzeylisi güneylisiyle, kadın erkek, yaşlı genç demeden kan ve gözyaşıyla yazdığı destanın adıdır. Cumhuriyet, milletimizin tarih içindeki yolculuğunun çok önemli bir anında yeniden dirilişin adıdır.
   Milletimiz iradesine ipotek altına almaya çalışan, adı ne olursa olsun her türlü tehdide karşı, dün olduğu gibi bugünde bertaraf etmeye aynı azim ve kararlılıkla devam etmektedir. 2023 yılı yani Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında muasır medeniyetlere ulaşma ve daha da ileriye gitme hedeflerimize adım adım yürümekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, kutsal vatanımızın varlığı ve bağımsızlığının dünyaya kabul ettirildiği Cumhuriyet Bayramının yıldönümünde gerek geçmişte gerekse günümüzde büyük Vatanımız ve milletimiz için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve minnet duygularımla anıyor, Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum. Onlara ve emanetlerine layık olmak gayretinde olduğumuzu da bu vesile ile ifade etmek istiyorum.'' dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat