Ekin Kariyer Danışmanlık ve Gelişim Merkezi Açıldı

Okunma: 12822
Bucak 25 Kasım 2016 18:15
Videoyu Aç Ekin Kariyer Danışmanlık ve Gelişim Merkezi Açıldı
A
a

Bucak ilçesinde Ekin Kariyer Danışmanlık ve Gelişim Merkezi açıldı. Yeni açılan merkez, Bucak ilçesinde 7’den 77’ye her yaş grubuna hizmet vermeyi amaçlıyor.

Konuyla ilgili olarak gazetemize açıklamalarda bulunan Ekin Kariyer Danışmanlık ve Gelişim Merkezi Sahibi Songül Yorulmaz, Danışmanlık Eğitim ve Araştırma alanında planladığımız bireysel ve kurumsal çalışmalarımızla toplumsal yaşama olumlu katkılarda bulunmak ilkesiyle yola çıktıklarını söyledi.

Mutluluk kelimesinin adeta unutulduğu bugünde, insanların yoğun çalışma koşulları, trafik sorunları, evlilik sorunları, çocuklarının problemleri, arkadaşlık dostluk ilişkileri arasında yaşanan sorunlar, kaybolmuşluk ve umutsuzluk duygularını da beraberinde getirdiğini hatırlatan Yorulmaz, Ekin Kariyer Danışmanlık ve Gelişim Merkezi
olarak deneyimli uzman kadrosuyla sizlere yaşam yolculuğunuzda yeni ufuklar açabilmek sizlere rehberlik etmek üzere yola çıktığını belirtti.

Açılan merkezde ekibiyle birlikte “Çocuk ergen, yetişkin, aile ve kurumlara; bireysel veya grup çalışmaları ile hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra Belediyeler, sivil toplum kuruluşları, okullar, işyerleri gibi kuruluşlarda seminer, konferans ve grup çalışmaları da yapmaktayız” diyen Yorulmaz, “Bireylerin ve kurumların gereksinimleri çerçevesinde çözüm geliştirme odaklı çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kişinin en yüksek potansiyelini açığa çıkartmada, bu potansiyeli en iyi şekilde oluşturmada ve kullanmada kişiye yardımcı olduklarını belirten Yorulmaz, “Kişisel gelişim olarak tanımladığımız, kişinin en yüksek potansiyelini açığa çıkartmada, bu potansiyeli en iyi şekilde oluşturmada ve kullanmada katkısı olacak olan yollardan sadece bir kaçıdır. Ne hedefleri belirlemek, ne iyi ilişki ve iletişim içinde olmak, ne de düşünceleri, inançları, yargıları değiştirmek tek başına kişisel gelişim demek değildir. Bunlar, kişilikte ve yaşamda gelişimlerdir. Kişisel Gelişime katkısı olan olumlu yaşamsal gelişimlerdir. Ve her insan ister istesin, ister istemesin değişimin içinde yer alır” diye konuştu.

Ekin Kariyer Danışmanlık ve Gelişim Merkezi’nde verilecek hizmetleri de açıklayan Songül Yorulmaz, “Evlilik Öncesi Danışmanlık, Aile ve Çift Terapisi,Aile İçi İletişim,Stresle Başa Çıkma Yolları,Özgüven, Değerlilik Ve Yeterlilik,Öğrenci Danışmanlığı, Kişisel Gelişim ve daha bir çok konuda hizmet vereceğiz. İnsan hayatını en kaliteli şekilde yaşaması ve buna ulaşmak için yapılacak tüm çalışmaları gerçekleştireceğiz” diye konuştu.
Kaynak : Hüseyin Çubuk
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 146 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%28)

  • Beğenmedim : 103 Oy (%30)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat