Elektrik Kesintisine Vatandaş İsyan Etti

Okunma: 2605
Bucak 31 Ekim 2016 22:11
Videoyu Aç Elektrik Kesintisine Vatandaş İsyan Etti
A
a

Bucak ilçesinde akşam saatlerinde başlayan ve hala verilemeyen elektrik nedeniyle vatandaşlar sosyal medyada isyan etti.

Akşam saatlerinde ilçede Konak Mahallesi'nin bir kısmı, Çavuşlar Mahallesi, Yörükler Mahallesi, Oğuzhan Mahallesi'nin bir kısmı ve Alattin Mahallesi'nde kesilen elektrikler nedeniyle vatandaşlar ateş püsküyor. Beklenmedik kesinti nedeniyle mağdur olduklarını belirten vatandaşlar, sosyal medyada bulunan hesaplarından konuyu dile getiriyorlar.

Yağmur yağışının ardından habersiz kesinti nedeniyle mağdur olan vatandaşlar, Akdeniz Elektrik'e tepki gösteriyor. Kış aylarına gireceğimiz bu günlerde şiddetli olmayan bir yağmur karşısında elektriklerin kesilmesi ve saatlerdir verilememesi nedeniyle tepki gösteren vatandaşlar, yetkililerden açıklama bekliyor.

Konuyla ilgili görüştüğümüz yetkililer ise arızadan dolayı elektrik kesintisinin yaşandığını belirtirken, elektriklerin ne zaman verileceği konusunda ise bir açıklamada bulunmadı.
 
1000
icon
bu tedaşla baş olmayacak elimden geldiğince mücadele edeceğim 31 Ekim 2016 23:18

Bu tedaşa dur diyen yok.birilerinin dur demesi lazım ayın 31.inde elektrik kesintisi yapılmaması lazım.Hele iki gün üst üste elektrikmi kesilir.cumartesi pazar ne güne duruyor.Yetkililer sesimizi duyun

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 287 Oy (%44)

  • Daha İyi Olabilir : 178 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 189 Oy (%29)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat