Erasmus KA2 projesi anlatıldı

Okunma: 1890
Burdur 14 Kasım 2016 14:28
Videoyu Aç Erasmus KA2 projesi anlatıldı
A
a

Erasmus KA2 projesi anlatıldı.

   BURDUR'da 5 ülke ortaklığında yürütülen Mesleki Eğitimde Yenilik Geliştirme/Yenilik Paylaşımı Projesi'nin tanıtımı yapıldı.

   Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Avusturya, Romanya, İtalya, Çek Cumhuriyeti ve Türkiye ortaklığında yürütülen Erasmus KA2 'Mesleki Eğitimde Yenilik Geliştirme/Yenilik Paylaşımı Projesi' kentteki Mesleki Eğitim Lisesi öğretmenlerine tanıtıldı. Burdur Fen Lisesi 15 Temmuz Şehitler Konferans Salonu'nda düzenlenen toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Süleyman Çakıcı, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Eğitim Fakültesi Dekanı ve Proje Danışmanı Prof. Dr. Sibel Karakelle ile öğretmenler katıldı.

   Toplantının açılış konuşmasını yapan Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sibel Karakelle, uluslararası ortaklıklarla Erasmus KA2 projelerinin yaygınlaştırılabileceğini, bu tür projelerde değişim sürecinin daha verimli olduğunu, projelerin başvuru ve yönetim sürecinde ise MAKÜ Burdur Gelişim Enstitüsü'nün bütün kurumlara destek verdiğini belirtti.

   Daha sonra proje koordinatörleri Yasemin Çakıcı, Gülizar Güzel ve Tuğba Özsarı, projenin uygulaması hakkında katılımcılara bilgi verdi.
Kaynak : hurriyet.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat