Eski Personele Plaket Verildi

Okunma: 2076
Bucak 5 Kasım 2016 14:45
Videoyu Aç Eski Personele Plaket Verildi
A
a

Bucak İsmail Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, eski çalışanlarını unutmayarak plaket verdi. Hatırlamak ve hatırlanmanın güzel olduğunu belirten Rehabilitasyon Müdürü Recep Gümüş, personeline vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Bucak İsmail Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, düzenlediği programda daha önce Rehabilitasyon Merkezinde çalışıp ayrılan ve mevcut çalışan personeli bir araya getirdi.Programda daha önce kurumda çalışıp ayrılan 30 personele Rehabilitasyon Müdürü Recep Gümüş tarafından plaket verildi.

Müdür Recep Gümüş yaptığı konuşmada, “Hatırlamak ve hatırlanmak güzel bir şeydir. Bir araya toplandık, anılarımızı tazeledik, o günleri yad ettik. Çok güzel bir organizasyon oldu. Her zaman buraya gelebilirsiniz. Burası sizin çalıştığınız yerdi, kapımız her zaman açık. Herkesin burada bir emeği var. Canla, başla, sabırla, vicdanla yıllarca çalıştığınız. Biz de sizlerin bu emeğinizi unutmayarak, emeğinizin karşılığı değil ama bir anı olarak sizlere plaket vermek istiyoruz. Bizleri her zaman hatırlamanız için böyle bir program düzenledik. Bizleri kırmayıp geldiğiniz için teşekkür ediyorum.”dedi.

Rehabilitasyon personeli de; “Bucak İsmail Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Recep Gümüş’e böyle bir program düzenlediği için çok teşekkür ediyoruz. Bizleri unutmadı, kurumumuzda bizleri biraraya getirdi.Arkadaşlarımızı gördük, eski günleri anımsadık, yeni personelle tanıştık. Biz bir aileyiz. Kurumumuza verilen emeği, çocuklarımızı biz de unutmadık.Hayatımız da her zaman güzel anacağımız bir hatıra olarak kalacak. Müdürümüz bizlere plaket vererek onurlandırdı. Müdürümüze ve idaremize çok teşekkür ederiz.”dediler.
Kaynak : Hedef Gazetesi
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 146 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%28)

  • Beğenmedim : 103 Oy (%30)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat