Esnaf'tan Vali'ye Büyük Sevgi

Okunma: 1051
Burdur 9 Kasım 2016 15:31
Videoyu Aç Esnaf'tan Vali'ye Büyük Sevgi
A
a

Burdur’da hizmet veren radyo ve televizyon tamircisi Kadir Arı, Burdur’daki FETÖ Operasyonlarının başarıyla devam ettiği için Burdur Valisi Şerif Yılmaz’ın resmini dükkanının duvarına astı.

Burdur’da hizmet veren radyo ve televizyon tamircisi Kadir Arı, Burdur Valisi Şerif Yılmaz’la gurur duyduğunu ifade ederek, Vali Yılmaz’ın resmini dükkanının duvarına astı. 

Vali Yılmaz’ı FETÖ/PDY Soruşturmalarından dolayı takdir ettiğini dile getiren Tamirci Arı, gazetemizin Kurban Bayramı ekindeki Vali Yılmaz’ın mesajını çerçeveleterek, dükkanının duvarına astı.  Vali Yılmaz’ın 15 Temmuz Demokrasi Nöbeti’nde yaptığı konuşmalardan çok etkilendiğini ve kendisine hayranlık duyduğu ifade eden Tamirci Arı, “Ağustos Ayı’nın başında Burdur Cumhuriyet Meydanında tutulan Demokrasi Nöbetine katılmıştım. 

Valimiz gecenin ilerleyen saatinde yaptığı konuşmasında, ‘Aramıza girip helva dağıtmakla bu milleti kandıramazsınız. Bu millete ayran dağıtmakla kandıramazsınız. Devleti hiç kandıramazsınız. Bu millet Çanakkale Savaşı’nda helva yemedi.

Savaşan askerimiz hoşaf suyunu bir kaç defa kaynattıktan sonra kuru ekmekle Çanakkale Savaşı’nı kazandı. Amerika’daki malikânesinde o şerefsizin neler yediğini biz bilmiyoruz’ sözlerinden çok etkilendim ve Sayın Valimizin resmini işyerime asmaya karar verdim” diye konuştu.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 487 Oy (%46)

  • Daha İyi Olabilir : 287 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 291 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat