Fitlife Dans Okuluna Kayıtlar Başladı

Okunma: 3015
Bucak 20 Ekim 2016 19:15
Videoyu Aç Fitlife Dans Okuluna Kayıtlar Başladı
A
a

Bucak ilçesinde ilk kez Fitlife Center tarafından modern dans kursu açıldı. Zumba ve Latin danslarının yer alacağı kursta kayıt için başvurular başladı.

Geçen yıl açılan Fitlife Center, gündüz programlarının yanı sıra akşam da çalışanlar için hizmet veriyor. Her geçen gün artan müşteri potansiyeli ile yeniliklerine devam eden Fitlife Center, bu kez de kendi bünyesinde zumba ve latin danslarının verildiği dans okulunu açtı.

"SPORU YAŞAM BİÇİMİ HALİNE GETİRMEK İSTİYORUZ"
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan işletme sahibi Sadık Vergili, Bucak ilçesinde vatandaşların spora olan yatkınlığını artırmak ve sporu bir hayat biçimi haline getirmek amacıyla her geçen gün çalışmalarına devam ettiklerini söyledi. Vergili, konuşmasında " Geçen yıl faaliyete geçmemizin ardından GYM, Cardio, Aerobik, Zayıflama, Step, Plates,Kilo Alma, Vücut Geliştirme gibi alanlarda en iyi şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Sporu yaşam biçimi haline getirmek isteyen halkımızında yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz. Çünkü spor, insan vücudunu zinde tutan yegane bir etken. Bu bilinçle donanımlı ve teknik eğitmenlerimiz ile birlikte hizmet veriyoruz" diye konuştu.

VİTAMİN BAR VE SAUNA HİZMETİ DE VAR
Spor merkezinin sadece spor aletlerinin olduğu bir yer olmadığını belirten Vergili, "Spor sonrası hem Vitamin Bar hem de sauna hizmetlerimiz ile farklı bir yaşam merkezi haline geldik.Vitamin Barda her türlü vitamini bulunan içecek ve yiyeceklerini bulabilirken, sauna da ise vücudunuzun gözeneklerini açan buhar banyosunu yapabilirsiniz" dedi.

ZUMBA VE LATİN DANSLARI VERİLECEK
Bu yıl itibariyle başladıkları "Dans Okulu" projesine her geçen gün ilginin arttığını ifade eden işletme sahibi Sadık Vergili, "Spor salomuza gelen bayanlar özellikle zumba ve latin danslarının olmasını talep ediyorlardı. Bizde eğitmenlerimizle anlaşarak "Dans Okulu" projemizi hayata geçirdik. Şu anda kayıt başvuruları alıyoruz. Derslere Kasım ayı itibariyle başlayacağız" ifadelerini kullandı.

KAYIT İÇİN ACELE EDİN!
Dans eğitimi almak isteyenler için başvuruların devam ettiğini belirten Vergili, "Kayıt olmak isteyenler Fitlife Center'a gelebilirler ya da 0 542 350 17 17 nolu telefondan bilgi alabilirler.Tüm Bucak halkını bekliyoruz" dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 463 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 236 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 252 Oy (%26)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat