Bucak Fatih Gençlik Parkı

Bucak Fatih Gençlik Parkı

İçerisinde basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun grupları ve kafeteryası ile ilçenin en büyük parkı olan Fatih Gençlik Parkı'nı işletme hakkını kiralayan Abdil Kırat, Bucak halkının rahat nefes alabileceği, çocuklarını oynatabileceği ve sportif faaliyetleri yapabileceği Fatih Gençlik Parkı'na tüm vatandaşları davet etti.

Kabakuş Cafe Bucak

Kabakuş Cafe Bucak

Modern yüzyılın kıraathanesi sloganı ile Bucak ilçesinde hizmet vermeye başlayacak olan Kabakuş Cafe, hem arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz hem de onlarla oyun oynayabileceğiniz bir mekan.

Yassıgüme'de Sel Fekaletinin Ürperten Fotoğrafları

Yassıgüme'de Sel Fekaletinin Ürperten Fotoğrafları

Burdur’da etkili olan şiddetli yağış nedeniyle Burdur-Denizli karayolu, Yassıgüme köyü girişi trafiğe kapandı. Burdur’da öğle saatlerinde etkili olan kuvvetli yağış nedeniyle Merkez Yassıgüme Deresi taştı. Etkili olan kuvvetli yağış sonucu Yassıgüme deresi taşarak, Burdur-Denizli karayoluna aktı.

Bucak Ziraat Odası Yeni Binası Böyle Olacak!

Bucak Ziraat Odası Yeni Binası Böyle Olacak!

Bucak Ziraat Odası'nın yeni hizmet binasının yapımı devam ededursun, Ziraat Odası'ndan yapılan paylaşımla hizmet binasının içinde neler olacağı 3 boyutlu şekilde üyelere gösterildi.İşte Mimar Ayşe İregöl tarafından hazırlanan yeni hizmet binasının iç dekorasyonu...

MAKÜ'nün Gurur Günü

MAKÜ'nün Gurur Günü

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 2016-2017 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, 25 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirildi. Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı’nda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan tören, Rektör Prof. Dr. Adem KORKMAZ’ın Atatürk Anıtı’na çelenk sunması ile devam etti. Ardından kortej yürüyüşü ile Gazi Atatürk Stadyumu’na geçildi.

;