GÖLHİSAR BELEDİYE BAYAN BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 2. LİGE YÜKSELDİ

Okunma: 621
Gölhisar 31 Ekim 2016 08:46
Videoyu Aç GÖLHİSAR BELEDİYE BAYAN BASKETBOL SPOR KULÜBÜ 2. LİGE YÜKSELDİ
A
a

Gölhisar Belediye Bayan Basketbol Spor Kulübü Bölgesel Basketbol Ligindeki ilk maçını, İzmir Büyükşehir Belediye Bayan Basketbol takımıyla yaparak, ilimizin ve ilçemizin gururu oldu.

Gölhisar Belediye Kapalı Spor Salon’un da oynanan müsabakaya genç ağırlıklı bir kadroyla çıkan takımımız, İzmir Büyükşehir Belediye Bayan Basketbol takımına yenilmesine rağmen ilerisi için ümit verdi.
Gölhisar’ın Bölgesel ligde oynayan ilk takımı olan İsmail Davaz yönetimindeki Gölhisar Belediye Bayan Basketbol Spor Kulübü birkaç senedir katıldığı bazı turnuvalarda göstermiş olduğu başarı sonrası dikkatleri üzerine çekmişti. Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural maç öncesi ve maç sonrası takım ile bulaşarak onlara moral verdi.
Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural yaptığı basın açıklamasında; “İsmail Hocamızın birkaç senedir özveriyle çalıştırdığı takımı nihayet hak ettiği noktaya varmak üzere. Çeşitli turnuvalarda göstermiş oldukları başarılardan sonra Basketbol 2. Liginde boy göstermeleri bizleri gururlandırıyor. Basketbol 2. Ligde oynayan takımımız hem ilimizin hem de ilçemizin tanıtımına büyük katkı sağlayacaklardır. Azmin ve mücadelenin ne denli önemli olduğunu takımımız bizlere yeniden gösterdi. Belediyemiz olarak takımımızın maçlarını oynayacağı kapalı spor salonunda yenileme ve düzenleme çalışmalarında bulunduk. Belediyemiz olarak spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceğiz. Gölhisar Belediye Bayan Basketbol Spor Kulübü oyuncuları ve teknik kadrosunu tebrik eder, başarılarının devamını dilerim” dedi.
Gölhisar Belediye Bayan Basketbol Spor Kulübü, Basketbol Bayanlar 2. Liginde toplamda 18 maç yapacak olup, bu maçların 9’u ilçemizde yapılacaktır. Bu doğrultuda maçların ilçemizde yapılacak olmasından dolayı Gölhisar Belediye Bayan Basketbol Spor Kulübü ilçe ekonomisine de katkı sağlayacaktır.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 146 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%28)

  • Beğenmedim : 105 Oy (%30)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat