Hasta Nakil Ambulansı Bucaklıların Hizmetinde

Okunma: 1771
Bucak 19 Ekim 2016 15:37
Videoyu Aç Hasta Nakil Ambulansı Bucaklıların Hizmetinde
A
a

Bucak Belediyesi’nin sosyal hizmet anlayışı doğrultusunda öncelikli olarak dar gelirli, yoksul ve hiçbir sosyal güvencesi olmayan vatandaşlara yönelik hasta nakil aracı vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

   Bucak Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren hasta nakil aracı; Diyaliz hastaları, yaşlı ve engelli vatandaşları evden hastaneye, hastaneden eve hasta nakil hizmeti vermeye devam ediyor. Bucak Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, bu hizmeti hiçbir ücret talep etmeden gerçekleştiriyor.
   Bucak Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’ne gelen talepler doğrultusunda vatandaşlar, evlerinden alınarak tedavi olacakları hastaneye ulaştırılıyor. Tedavileri tamamlanan ve taburcu olan vatandaşlar, yine aynı şekilde hastaneden evlerine götürülüyor. Hasta nakil hizmetlerinden yararlanmak isteyen ihtiyaç sahiplerinin Bucak Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü ekiplerini arayarak araç talep etmeleri yeterli oluyor.
   Sağlık işleri hususunda herkesin eşit seviyede hizmet almasını önemseyen Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, “Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak adımlar atıyoruz. Bir süredir vatandaşlarımızın hizmetine sunduğumuz hasta nakil ambulansı ve engelli nakil hizmetlerinden bugüne kadar 300 vatandaşımız yararlandı. Vatandaşlarımızın ne derdi varsa bir nebzede olsa o dertlerine derman olmaya çalışıyoruz.”dedi.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 146 Oy (%42)

  • Daha İyi Olabilir : 96 Oy (%28)

  • Beğenmedim : 105 Oy (%30)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat