Hurşit Çetin'den Ankara Çıkarması

Okunma: 1386
Burdur 9 Kasım 2016 20:26
Videoyu Aç Hurşit Çetin'den Ankara Çıkarması
A
a

Burdur Bahçeşehir Koleji Kurucusu Hurşit Çetin, bir takım temaslarda bulunmak için gittiği Ankara ziyaretleri kapsamında TBMM’ye gelerek ziyaretlerde bulundu.

22., 23., ve 24. Dönem Burdur Milletvekili ve Türkiye Parlementerler Üyesi Ramazan Kerim Özkan’a olan ziyaretiyle başlayan Kurucu Hurşit Çetin, sırasıyla Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Reşat Petek ve Mehmet Göker’in makamlarına gelerek ziyarette bulundu.

Milletvekilleri ile Burdur Bahçeşehir Koleji hakkında sohbette bulunan Kurucu Hurşit Çetin, Burdur eğitimi hakkında Milletvekilleri ile istişarede bulundu. Milletvekili Reşat Petek’in Darbe Araştırma Komisyonu’ndaki yoğun çalışmaları nedeniyle birebir görüşme fırsatı bulamayan Çetin, Milletvekili Petek’in makamında danışmanlarıyla görüştü.

Ziyaretleri kapsamında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin Danışmanları’ndan Osman Kılınç’a da ziyarette bulunan Kurucu Hurşit Çetin, ziyaretleri hakkında yaptığı açıklamada verimli bir Ankara ziyareti olduğunu belirterek, Burdur Bahçeşehir Koleji hakkında İl Milletvekilleri ile toplantı yaptıklarını ifade etti.

 

hursit-cetin-ziyaret-1

hursit-cetin-ziyaret-2

hursit-cetin-ziyaret-3

hursit-cetin-ziyaret-4

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat