Hurşit Çetin'e Hoş Süpriz

Okunma: 1125
Burdur 3 Kasım 2016 08:52
Videoyu Aç Hurşit Çetin'e Hoş Süpriz
A
a

Gerçekleştirdiği yatırım ile Burdur eğitimine büyük katkıda bulunan Burdur Bahçeşehir Okulları Kurucusu Hurşit Çetin’e sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirildi.

   Kurucu Çetin’in bir takım temaslarda bulunmak üzere gittiği İstanbul’da bulunan Bahçeşehir Okulları Genel Merkezi ziyaretinde Bahçeşehir Okulları Genel Müdürü Özlem Dağ ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Lüle’nin talimatlarıyla sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.

   Kendisine yapılan sürpriz doğum günü kutlamasından dolayı Bahçeşehir Okulları Genel Müdürü Özlem Dağ ve Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Lüle ile Bahçeşehir Genel Müdürlüğü personeline teşekkür ifadelerini kullanan Kurucu Hurşit Çetin, “Bugün 39. yaşıma adım attım. Ömür boyu unutamayacağım bir sürpriz doğum günü kutlaması oldu. Düşünenleri ve emeği geçenleri teşekkür ediyorum” Dedi.

   Kurucu Hurşit Çetin’in ziyaretinde ve doğum günü kutlamasında beraberinde Burdur Bahçeşehir Okulları Kurucu Genel Müdürü Osman Çoban, Burdur Bahçeşehir Okulları Lise Koordinatörü Hasan Keleş ve Burdur Bahçeşehir Okulları Mali Müşaviri İzzet Akbulut yer aldı.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

sondakika SON DAKİKA
anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 487 Oy (%46)

  • Daha İyi Olabilir : 287 Oy (%27)

  • Beğenmedim : 291 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat