İl Başkanı Faki’den Sert Çıkış

Okunma: 1448
Burdur 24 Ekim 2016 10:24
Videoyu Aç İl Başkanı Faki’den Sert Çıkış
A
a

Ak Parti İl Başkanı Süleyman Faki, CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker’in sosyal medyadan Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş ve MAKÜ Rektörü Adem Korkmaz’a hedef alan açıklamalarına tepki gösterdi.

Yazılı açıklamada bulunan İl Başkanı Faki şu ifadelere yer verdi; Başbakan Yardımcımız Prof.Dr. Numan Kurtulmuş ve eşi Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş, geçtiğimiz günlerde Burdur ve Gölhisar ziyaretleri ile birlikte Üniversitemiz MAKÜ’nün akademik yıl açılışı ve üniversite camisinin ilk ibadete açılışı dolayısıyla ilimizi onurlandırmışlardır.
Başbakan Yardımcımız bu ziyaretlerinde, ilimizin kalkınmasına ve tanınmasına katkıda bulunmak amacıyla bugüne kadar her türlü desteği Burdur için verdiklerini, hatta CHP’li Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i de ziyaret ederek şehrimize verdikleri desteğin bundan sonra da artarak devam edeceğini belirtmişlerdir. Hal böyleyken gerek CHP il başkanı Barış Ayten, gerekse CHP milletvekili Dr. Mehmet Göker’in , Başbakan Yardımcımız ve üniversitemiz rektörüne yönelik medyadaki paylaşımları yersiz, mesnetsiz, gereksiz Burdur adına, Burdur’lular adına hiç hoş olmayan bir durumdur.
Burdur ortak paydasında neler yapılabilir, ne hizmetler kazanabilirizi konuşmak yerine Başbakan Yardımcımıza yönelik haksız ithamlar yapılması şehrimize ve muhalefete ne kazandırır. Ayrıca üniversitemizin başarılı çalışmalarını gözardı ederek rektörümüze yapılan eleştiriler neyi çözümler. Her şey ortada apaçık belli iken ortamı geren, siyaseti çirkinleştiren, kendilerine yakıştıramadığımız, aynı tarz ve üslupla cevap vermekten imtina ettiğimiz bu paylaşımları şiddetle kınıyoruz. Kem söz sahibine aittir diyor , paylaşımları aynen iade ediyoruz.”
Kaynak : burdurweb.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Yeni Sitemizi Nasıl Buldunuz?

  • Çok İyi Olmuş : 468 Oy (%49)

  • Daha İyi Olabilir : 237 Oy (%25)

  • Beğenmedim : 255 Oy (%27)

e-gazete E-GAZETE
arşiv HABER ARŞİVİ
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat